Багатофункціональна присадка герметик для запобігання витоків у системі охолодження XENUM RESTOP

(0 відгуків)

360 грн

RESTOP – це високотехнологічна присадка герметик, розроблена для забезпечення обслуговування та корегування роботи системи охолодження двигуна автомобіля. Продукт надзвичайно ефективний і дозволяє покращити роботу охолоджувальної системи автомобіля. Присадка RESTOP усуває витоки у системі охолодження, змащує водяний насос, та створює захисну плівку, для стабільної роботи охолоджувальної систему та підтримки її в чистоті.

Сумісна із всіма типами охолоджуючої рідини-антифризами, та сучасними двигунами.

Опис

Присадка герметик для запобігання витоків у системі охолодження XENUM RESTOP

RESTOP – це високотехнологічний продукт, розроблений для забезпечення обслуговування та корегування роботи системи охолодження двигуна автомобіля. Продукт надзвичайно ефективний і дозволяє вирішити декілька важливих проблем які виникають під час експлуатації автомобіля:
1) Усунення невеликих витоків у системі охолодження.
2) Змащення водяного насоса.
3) Створення захисної плівки, що дозволяє утримавати систему в чистоті та захищеності.

XENUM RESTOP допомагає зберігати систему охолодження двигуна в належному стані і також гарантує наступні результати:

• Ефективне впокращення роботи системи охолодження, виключає ризики виникнення витоків, та недостатньої ефективності системи.
• Простота у використанні, без розбирання будь-яких деталей.
• Підвищення надійності роботи системи охолодження.
• Очистка каналів радіатора та датчиків температури.

 

Властивості присадки:

• Працює із усіма антифризами та охолоджуючими речовинами, а також сумісний із охолоджуючими речовинами OAT (Organic Acid Technology – рідинами тривалого циклу).
• Витримує високі перепади температур, вібрації і тиск.
• Безпечний для гумових шлангів, прокладок або інших компонентів системи.
• Запобігає накопиченню відкладень.
• Захищає охолоджувальні системи від корозії та окислення.
• Покращує роботу водяного насоса, змащуючи його.

 

Області застосування:

Рекомендовано для всіх “водяних” систем охолодження бензинових і дизельних двигунів для профілактичних та ремонтних робіт. Присадка XENUM RESTOP сумісна зі всіма, включаючи найсучасніші, видами охолоджуючих рідин та антифризів.

Важливо: перед заміною переконайтесь, що двигун і система – холодна!

 

Інструкція по застосуванню:

• Прогрійте двигун та увімкніть “пічку”.
• Добре струсіть пляшку і додайте вміст в систему охолодження через розширювальний бак або безпосередньо в радіатор.
• При необхідності долийте антифризу до потрібного рівня.
• Запустіть двигун протягом 5 хвилин для циркуляції та герметизації протікань.
• Однієї баночки об’ємом 350 мл достатньо для системи охолодження середньостатистичного автомобіля.
• Також, рекомендується попередньо очистити систему охолодження за допомогою очищувача R-FLUSH і заправити новою охолоджуючою рідиною і лише після цього додати присадку-герметик XENUM RESTOP.

 

УВАГА: Не відкривайте систему охолодження, поки двигун гарячий.

Дозування: Для різних двигунів додайте 350 мл на 8-10 л охолоджуючої рідини – антифризу.

 

Фізичні властивості:

 Фізичний стан  Рідина
 pH  8.4
 Температура замерзання  0 ºC
 Температура / діапазон кипіння  78 ºC
 Температура займання  61 ºC
 Динамічна в’язкість при 20 ºC  300 mPa.s
 Розчинність у воді  Не розчинний
 Швидкість випаровування (n-BuAc = 1)  1.300

 

 

Доступні об’єми (Упаковка):

350 мл  – REF. 3079350

 

Чому важливо використовувати присадки для покращення роботи системи охолодження автомобіля?

Досвідчені механіки знають, що є різні інструменти і технології, а головне, – вміння їх застосовувати за призначенням у відповідних ситуаціях.
Якщо майстер зможе запропонувати клієнту простий, швидкий, але надійний спосіб, то клієнт найчастіше буде звертатися до нього з будь-яких технічних питань.
Клієнтові, не завжди важливо як саме вирішиться його проблема, бажано – якісно і швидко.

А отже при контакті продавця або ж СТО з клієнтом, найважливіше – професійність відносин, які побудовані на турботі про якість робіт, економії часу, коштів клієнта, а також рішення глобального питання найпростішим способом.

Професійні присадки для системи охолодження від XENUM, а власне, очищуючі присадки та герметизуючі додатки – це ще один із дуже корисних інструментів в арсеналі професіоналів.

У чому ж перевага цих продуктів? Перш за все, продукція XENUM – це якість доведена часом і Європейськимм стандартами виробництва та постійним контролем і спілкуванням із клієнтами.
А також, ці продукти не мають негативного впливу на систему охолодження та інші елементи автомобіля в цілому. Головна відмінність присадок для системи охолодження XENUM в тому, що вони дозволять отримати максимальну ефективність без неприємних сюрпризів.

XENUM RESTOP легко використовується, діє протягом довгого часу і, не випадаючи в осад, не затримується на внутрішніх стінках системи, починає діяти лише в потрібному місці , тобто в місці виникнення пошкодження, з зовнішньої сторони деталі, реагуючи з повітрям. Важливо, продукт пройшов велику кількість тестувань, щоб знайти найкращі компоненти і формулу, яка працюватиме ефективно і надійно.

Також, перевага перед аналогами в тому, що продукти для системи охолодження від XENUM абсолютно не забивають систему і повністю нейтральні до властивостей антифризу.

Частинки герметика всередині охолоджуючої рідини знаходяться в аморфному стані і абсолютно не змінюють фізичних властивостей антифризу. Вони здатні проникати в найвіддаленіші і тонкі місця системи охолодження, але до дотику з повітрям перебувають в транспортному положенні. Тому продукція XENUM не впливає на роботу помпи, підходить для алюмінієвих радіаторів і навіть для систем з водяними фільтрами. А працювати він починає тільки в пошкоджених місцях.

Якщо ж є потреба в ефективному очищенні системи від вапнякового нальоту і залишків маслянистого характеру XENUM пропонує чудовий продукт – R-FLUSH. Злийте старий антифриз, після чого добавте присадку і залийте водою до необхідного рівня і після 20 хвилин роботи злийте відпрацьовану присадку. Всі непотрібні відкладення і шлаки препарат забере з собою. Після цього – система готова, щоб залити свіжий антифриз.

Є ще одна важлива місія у цього препарату. Справа в тому, що навіть базові антифризи (наприклад, тосол) утворюють всередині системи захисну антикорозійну плівку. Вона дуже тонка, приблизно 30-40 нанометрів. Ця плівка запобігає контакту повітря з металом. Але і її дія не безмежна, відповідно, для того, щоб новий залитий антифриз зміг створити свою свіжу плівку, стару потрібно видалити разом з відпрацьованою рідиною. Якщо цього не зробити, то новий антифриз буде залитий в використану, що втратила свої властивості, плівку.

Очищувач системи охолодження від XENUM, крім виведення нальотів, видаляє також і цей старий шар, звільняючи поле діяльності для нового гравця. Отож, його місія, крім очищення, набагато ширша – він виконує ще й підготовчу антикорозійну роботу.

Ми рекомендуємо використовувати очищувач при кожній заміні антифризу і на відносно нових автомобілях, особливо якщо використовувався базовий стандартний антифриз (з терміном експлуатації до 2 років). Але якщо система заправлена ​​сучасним «довгограючим» антифризом з усім комплексом присадок (які розраховані вже 5-7 років), то використання очищувача може відбуватись рідше.

Якщо у Вас виникли питання або ж ви не впевнені який продукт обрати – сконтактуйсь із нами, наші спеціалісти допоможуть підібрати найкраще рішення для Вашого Автомобіля.

 

===

XENUM – СИЛА ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ВАШОГО АВТО

Додаткова інформація

Упаковка

,

Тип товару

, , ,

Властивості

, ,

Призначення

,

Консистенція

Бренд

Країна виробництва

Гарантія

Документація

TDS

MSDS

Share your thoughts!

5 out of 5 stars

0 reviews

What others are saying

Покищо, немає відгуків, будь-те першим!

×

Увійти

Реєстрація

На вашу електронну пошту буде надіслано посилання для встановлення пароля.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

Також купують