Присадка до оливи із керамікою XENUM CE 300 (3123301)

810 грн

CE 300  – це добавка до оливи нового покоління. Продукт набагато перевершує всі існуючі продукти на ринку і допомагає значно покращити роботу автомобіля. Частинки нанокераміки у присадці – це дуже потужний твердий змащуючий компонент, що знижує коефіцієнт тертя і стійкий до найвищих температур.

Є в наявності

Опис

Синтетична добавка / присадка в оливу двигуна з мікрокерамікою XENUM CE 300

CE 300  – це добавка до оливи нового покоління. Продукт набагато перевершує всі існуючі продукти на ринку допомагає зменшити коефіцієнт тертя і протидіяти високим температурам.

CE 300 – це добавка / присадка до моторної оливи нового покоління, що використовує  мастильні керамічні  наночастинки. Частинки нанокераміки – це дуже потужний твердий змащуючий компонент, що знижує коефіцієнт тертя і стійкий до найвищих температур в автомобілі. Присадка CE 300 утворює надзвичайно стійку захисну плівку, яка значно зменшує зношення деталей автомобіля. Навіть коли двигун не працює, ця плівка залишається на внутрішніх частинах двигуна, забезпечуючи оптимальний захист під час холодного пуску та трималої експлуатації двигуна при найскладніших умовах.

• Збільшує потужність.
• Покращує економію палива.
• Зменшує шуми і вібрації двигуна.
• Знижує споживання олії
• Змегшує кількість викидів CO2.

 

CE 300

Властивості присадки:

CE 300 демонструє блискучі переваги: за рахунок згладжування поверхні тертя зменшується коефіцієнт тертя, знижується температура в зоні тертя і зростає потужність до 5%. Збільшується крутний момент на нижніх передачах. Зменшується шум двигуна. CE 300 сприяє збільшенню потужності автомобіля, більш чистому вихлопу, зниженню споживання палива і оливи.

• Зменшує тертя та зношення деталей.
• Запобігає контакту метал-метал під високим навантаженням.
• Захищає від корозії, окислення та іржі.
• Формує надзвичайно стійку захисну плівку на внутрішніх деталях двигуна.
• Технологія ZERO SAPS: зберігає справним фільтр дизельних частинок (DPF).
• CE 300 сумісний з усіма видами моторних олив.
• Завдяки нанорозміру, керамічні частинки у присадці абсолютно безпечні для масляних фільтрів.

Області застосування:

XENUM CE 300 рекомендується використовувати для всіх бензинових і дизельних двигунів. А саме – для автомобілів, мотоциклів, катерів, індустріальних двигунів внутрішнього згорання. CE 300 підійде не лише для всіх сучасних двигунів (бензинових і дизелів) з прямим вприскуванням, турбінами, каталізаторами і common rail, але і для більш старих автомобілів. Присадка / добавка змішується і сумісна і з усіма типами моторних олив.

Інструкція по застосуванню: у режимі екстремальної експлуатації бажано використовувати присадку при кожній заміні оливи. Однієї упаковки (300 мл) достатньо для обробки від 2,5 до 5 літрів мастила. Для автомобілів з великою кількістю моторного мастила додавати у пропораціях 7-10% до кількості оливи.

Для досягнення максимального ефекту та доцільності рекомендуємо спочатку провести очистку від старих відкладень та кислот із системи, за допомогою продукта M-FLUSH.

Мікрочастинки кераміки безпечні для фільтрів FAP і Low SAPS

 

Фізичні властивості:

 Фізичний стан  Рідина
 Колір  Білий
 Температура плавлення  <0 °C
 Початкова температура / діапазон кипіння  >200 ºC
 Температура займання  >110 ºC
 Окислювальні властивості  Не окислюється
 Щільність при 20ºC  0.87 g/cm3
 Розчинність у воді при 20 ° С
 Частково розчинний

 

Доступні об’єми (Упаковка):

300 мл  – REF. 3123301

 

Чим особливі синтетичні моторні оливи із керамічними присадками?

Керамічний порошок з гексагональними молекулами нітриду бору є найкращим компонентом для присадок. Давайте дізнаємось, чому саме він.

Продуктивність

Коли ми говоримо про присадки в оливах, ми маємо на увазі матеріали, що здатні зменшити тертя між двома поверхнями. Основна перевага таких присадок полягає в тому, що вони значно сповільнюють процес зношення елементів двигуна при цьому поліпшуючи властивості оливи.

Проаналізувавши інші 3 добавки (PTFE – Тефлон, MoS2 – Молібден та Графіт), ми вже говорили про їх відмінності та використання, а також переваги кожної з них.

Беззаперечний лідер цього питання –  кераміка (або ж нітрид бору). Його ще називають “білим графітом”.

Цей мастильний матеріал перевершує в усіх аспектах. Кераміка легко витримує зношування (D-4172) і екстремальний тиск (D-3233). Більш того, він як і PTFE та MoS2 чудово себе показує при екстремальних температурах (D-2670) та тестах на кінетичне тертя (Falex).

Оливи з антифрикційними добавками нітриду бору,  «керамікою» в «Ксенумі» створювали в першу чергу для спорту: навантаження на мотори там екстремальні, а кожна виграна кінська сила або секунда – на вагу золота. Зараз Xenum широко відомий у вузьких колах європейських картингістів, а “звичайна” олива серії VRX  не перший сезон працює в моторах “бойових” Poгsche 911 GТЗ бельгійської команди NGT Racing.

Для повсякденної експлуатації в звичайних “цивільних” моторах всі властивості цих масел також присутні: в своєму піддослідному дизельному BMW власник компанії Xenum Петер Тоссін змінює «керамічне» масло через 40 тисяч кілометрів!

 

Більше у нашій статті: Оливи із наночастинками. Частина 4. Керамічні присадки (hBN) 

 

 

Професійні присадки для мастильної системи дизельних і бензинових двигунів від XENUM

Багато автолюбителів задають питання: яку присадку купити? Або: яка присадка в двигун краща? У нас є проста відповідь. Присадки для двигуна від фірми Xenum одні з кращих на ринку. Мають сотні позитивних відгуків і величезну базу клієнтів. Асортимент вкрай великий і нам вийти підібрати присадку / добавку саме під Ваш автомобіль і завдання.

XENUM пропонує велику кількість різноманітних професійних присадок / добавок для мастильної системи дизельних і бензиновихдвигунів. Ви зможете знайти і підібрати продукти такі як:

– універсальні присадки для мастильної системи двигунів
– присадки для відновлення двигуна
– очищаючі добавки для дизельного двигуна
– кошти для поліпшення роботи двигунів з великим пробігом
– присадки для кращої компресії двигуна
– спеціалізовані присадки для очищення двигуна
– добавки і присадки для зменшення витрати масла
– промивні присадки
– антифрикційні присадки
– добавки / модифікатори тертя

Купити очищаючі і покращуючі професійні присадки XENUM для мастильної системи дизельних і бензинових двигунів можна онлайн оптом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUM в Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир , Ужгород, Запоріжжя, Івано-франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці …)

 

=====

XENUM – ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ! 

Додаткова інформація

Вага 0.3 кг
Розміри 10 × 10 × 20 см
Упаковка

Тип товару

Властивості

, , , , , , , , , , , ,

Призначення

Консистенція

Бренд

Країна виробництва

Гарантія

Документація

TDS

MSDS

Share your thoughts!

What others are saying

Покищо, немає відгуків, будь-те першим!

×

Увійти

Реєстрація

На вашу електронну пошту буде надіслано посилання для встановлення пароля.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

Також купують