Присадка для автоматичних коробок передач (АКПП) і варіаторів (CVT) XENUM ATFX 375 (3253375)

(1 відгук)

670 грн

ATFX 375 – синтетична присадка для автоматичних коробок передач (АКПП) і варіаторів (CVT). Продукт створений завдяки синергічній взаємодії між унікальною синтетичною складноефірною оливою і високоефективними присадками, та  сприяє поліпшенню роботи гідравлічної рідини, а також її термальну і окисну стабільність. Присадка робить плавною роботу коробки передач, сповільнює зношення елементів двигуна та захищає трансмісію від пошкоджень

Є в наявності

Опис

ATFX 375 – синтетична присадка для автоматичних коробок передач (АКПП) і варіаторів (CVT).

Продукт ATFX 375 створений завдяки синергічній взаємодії між унікальною синтетичною складноефірною оливою і високоефективними присадками, та  сприяє поліпшенню роботи гідравлічної рідини, а також її термальну і окисну стабільність.

ATFX 375

 

Властивості присадки:

• Пом’якшує загальну роботу трасмісії та перемикання перечі.
• Значно зменшує тертя та знос усіх внутрішніх компонентів.
• Захищає при будь-яких умовах і продовжує термін служби блоку передачі.
• Запобігає протіканню, підтримуючи оптимальний стан ущільнювачів.
• Захищає оливу від окислення та підтримує коробку передачі чистою.
• Підтримує гідродинамічну ефективність у широкому діапазоні температур.
• Допомагає уникнути перегріву.

 

Області застосування:

Присадка ATFX 375сумісна з усіма рекомендованими OEM рідинами ATF, застосовуваними в системах автоматичної передачі та CVT. Підходить для автомобілів, вантажівок, мотоциклів і катерів, а також для промислових двигунів.
ATFX 375 рекомендовано для досягнення максимального ефекту та покращення (перед застосуванням) спочатку очистити систему  від старої рідини ATF із системи та використати нову оливу Xenum ATF разом із добавкою/присадкою ATFX 375.

Інструкція по застосуванню:

Додайте в рідину ATFX 375 до системи передачі – 1 банку (375 мл). Однієї присадки  достатньо для обробки до 10 літрів оливи. Запустіть двигун; перемикайте передачі вгору і вниз. Після цього, перевірте рівень масла в трансмісії.

 

Фізичні властивості:

 Фізичний стан  Рідина
 Колір  Світло-коричневий
 Температура замерзання  -54 °C
 Температура займання  230 ºC
 Самозаймання  Не самозаймається
 Щільність  0.888 Kg/l
 В’язкість при 40 ° C  53 mm²/s

 

 

Доступні об’єми (Упаковка):

375 мл  – REF. 3253375

 

Тверді частинки кераміки у продуктах XENUM

Xenum розробив концепцію керамічної композиційної технології: частинки кераміки або гексагональний нітрид бору (hBN), розчинені в оливі.

Комбінація виняткових змащувальних властивостей продуктів на основі кераміки (hBN) та естерів призводить до появи рішень, яким немає рівних за показниками. Полярні властивості естерів та кераміки не тільки створюють сильну масляну плівку, але також зберігають частинки мікро-hBN у суспензії, що дозволяє довше забезпечувати якісну роботу.

Керамічні композитні присадки, що використовуються у таких  продуктах як VRX 500 та інших оливах із керамікою, зменшують тертя та довго зберігають ефективність.

Це призводить до збільшення потужності, зниження споживання палива, меншого забруднення, зменшення викидів CO2 та повільнішого зношення.

Ця технологія дуже підходить як присадка для важких та спортивних двигунів, а також для промисловості.

Частинки гексагонального нітриду бору (hBN), що використовуються в оливах Xenum, надзвичайно малі (0,25 мкм) і не засмічують фільтри, так як не збираються у більші частки – згустки.

А також, ця технологія часто використовується для створення універсальних змазок та професійних аерозолів для змащення деталей автомобіля до або після професійних робіт. Сполука кераміки дозволяє отримати надміцну плівку яка здатна витримувати значні навантаженні і високі температури.

Більше про рішення із використанням кераміки у нашій статті:

Моторні Оливи із наночастинками

 

 

 

Професійні присадки для трансмісії АКПП та МКП від XENUM

У даній категорії ви можете підібрати і купити різноманітні присадки в коробку передач. Присадки в трансмісію служать для зменшення шуму коробки, більш плавної і чіткої роботи, легкості перемикання передач, зниження так званих «стуків».

XENUM пропонує велику кількість різноманітних професійних присадок / добавок в трансмісію (коробку передач). Ви зможете знайти і підібрати продукти такі як:

– присадки для автоматичних коробок передач (АКПП)
– присадки для ручних (механічних) коробок (МКПП)
– присадки для варіанторів (CVT)
– присадки для коробок ДСГ (DSG)

Купити очищаючі і покращуючі професійні присадки XENUM для трансмісії  можна онлайн оптом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUM в Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир , Ужгород, Запоріжжя, Івано-франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці …)

==

XENUM – СИЛА ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ АВТОМОБІЛЯ

 

 

 

Додаткова інформація

Вага 0.375 кг
Розміри 10 × 10 × 15 см
Упаковка

Тип товару

Властивості

, , , , , , , , , ,

Призначення

Консистенція

Бренд

Країна виробництва

Гарантія

Документація

TDS

MSDS

Share your thoughts!

5 out of 5 stars

1 review

What others are saying

  1. Ярослав

    Ярослав

    Коробка стала работать тише и плавнее!

    (0) (0)

    Something wrong with this post? Thanks for letting us know. If you can point us in the right direction...

×

Увійти

Реєстрація

На вашу електронну пошту буде надіслано посилання для встановлення пароля.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

Також купують