Покращуючий додаток для гідропідсилювача керма з естерами XENUM XP 100 (3246100)

(1 відгук)

309 грн

XP 100 – це синтетична присадка для поліпшення якості рідини гідропідсилювача керма (ГПК). Синергічна взаємодія між унікальною композицією продукта на складноефірній основі і високоефективних присадках підвищує ефективність гідравлічної рідини, а також покращує термальну і окислювальну стабільність. Додаток сприяє плавному і зручному керуванню автомобілем, зниженню вібрацій та шумів та протидіє протіканню в системі гідропідсилювача керма.

Є в наявності

Опис

Покращуючий додаток для гідропідсилювача керма з естерами XENUM XP 100

XP 100 – це синтетична присадка для поліпшення якості рідини гідропідсилювача керма (ГПК). Синергічна взаємодія між унікальною композицією XP 100 на складноефірній основі і високоефективних присадках підвищує ефективність гідравлічної рідини, а також покращує термальну і окислювальну стабільність.

• Плавне і зручне керування автомобілем.
• Зниження вібрації та шумів.
• Революційні синтетичні технології .
• Протидіє протіканню.

 

XP 100

 

Властивості присадки:

• Сприяє більш плавній роботі ГПК, без заїдань і ривків.
• Значно зменшує тертя та знос усіх внутрішніх компонентів.
• Захищає при будь-яких умовах і продовжує термін експлуатації гідропідсилювача керма.
• Запобігає протіканню, підтримуючи оптимальний стан ущільнення.
• Захищає оливу від окислення та підтримує гідропідсилювач керма внутрішньо чистим.
• Підтримує гідродинамічну ефективність у широкому діапазоні температур.
• Допомагає уникати перегріву.

 

Області застосування:

Додаток XENUM XP 100 – сумісна з усіма рекомендованими OEM рідинами підсилювача керма. Підходить для автомобілів, вантажівок, мотоциклів і катерів, а також для промислових двигунів.

Рекомендуємо: Для досягнення максимального ефекту та доцільності спочатку злийте (перед застосуванням додатку) стару оливу гідропідсилювача керма із системи та наповніть його новою оливою гідропідсилювача керма із додатком XP 100.

Інструкція по застосуванню:

Додайте 1 ємність XP 100 (100 мл) до рідини рульового управління. Дозування однієї упаковки XP 100 достатньо  для до 3 літрів оливи.
Запустіть двигун; поверніть замок керма, щоб заблокувати, кілька разів. Після чого, перевірте рівень оливи в гідропідсилювачі керма.

 

Фізичні властивості:

 Фізичний стан  Рідина
 Колір  Коричневий
 Температура замерзання:  -48 °C
 Температура спалаху:  206 °C
 Самозапалювання:  Продукт не самозапалюється.
 Вибухонебезпечність:  Продукт не представляє небезпеки вибуху.
 Розчинність у / Змішуваність з водою:  Не змішується або важко змішується.
 В’язкість 40 ° C:  67 mm2/s

 

 

Доступні об’єми (Упаковка):

100 мл  – REF. 3246100

 

 

Чим особливі моторні оливи з естерами?

Естери (скадні ефіри) – це синтетичний продукт, який може входити в склад до 3-ох видів базових масел:

 • HYDRO CRACKED BASE (HC)Гідрокрекінгова база: не є цілком синтетичним продуктом, так як більшою мірою це – мінеральна олива, яка пройшла через певну обробку, щоб отримати бажані властивості синтетичних олив. Такі оливи мають високий коефіцієнт змащення, але більш леткі ніж ПАО.
 • POLY ALPHA OLEFINS (PAO)ПоліАльфаОлефіни: найвідоміша та найпопулярніша база в синтетичних та напівсинтетичних оливах. Вона має дуже хорошу стійкість до високих температур і низьку летючість.
 • ESTER OILSЕСТЕРИ: в складі базових олив роблять їх найкращими для застосування. Вони з легкістю справляються із стандартними завданнями і забезпечують найкращу роботу моторних олив, навіть у важких умовах експлуатації.

Полярність ефірних молекул (естерів) коливається від середньої до дуже сильної. Це означає, що вони володіють електростатичним зарядом через присутність протилежних зарядів. Полярність оливи приносить певні цікаві властивості:

Полярність викликає притягання молекул естеру до позитивно заряджених металевих поверхонь. Внаслідок цього молекули притягуються на поверхню металу, створюючи стійку плівку і прилипають до неї як магніт.

Це призводить до сильної і стійкої плівки, що забезпечує чудове змащення, знижує споживання енергії (палива) та збільшує тривалість якісної роботи двигуна.

Полярність молекул естерів  притягує їх один до одного. Через це міжмолекулярне притягання потрібно значно більше енергії (температури) для розірвання міжмолекулярного зв’язку, щоб досягти газоподібного стану. Як наслідок, масло зберігатиме в’язкість при високих температурах. Крім того, буде зменшена кількість втрати оливи через випаровування.

Полярність естерів також робить їх хорошими розчинниками. Це дозволяє естерам розчиняти та розсіювати домішки, такі як залишки згоряння оливи, побічні продукти, які можуть залишатись в якості відкладень шлаку та осадів. Ці властивості призводять до більш чистої експлуатації, а отже чистого двигуна та коробки передач.

Більше про технології XENUM за посиланням

 

 

Професійні присадки для трансмісії АКПП та МКП від XENUM

У даній категорії ви можете підібрати і купити різноманітні присадки в коробку передач. Присадки в трансмісію служать для зменшення шуму коробки, більш плавної і чіткої роботи, легкості перемикання передач, зниження так званих «стуків».

XENUM пропонує велику кількість різноманітних професійних присадок / добавок в трансмісію (коробку передач). Ви зможете знайти і підібрати продукти такі як:

– присадки для автоматичних коробок передач (АКПП)
– присадки для ручних (механічних) коробок (МКПП)
– присадки для варіанторів (CVT)
– присадки для коробок ДСГ (DSG)

Купити очищаючі і покращуючі професійні присадки XENUM для трансмісії  можна онлайн оптом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUM в Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир , Ужгород, Запоріжжя, Івано-франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці …)

==

XENUM – СИЛА ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ АВТОМОБІЛЯ

 

Додаткова інформація

Вага 0.1 кг
Розміри 10 × 10 × 15 см
Упаковка

Тип товару

Властивості

, , , , , , , , ,

Призначення

Консистенція

Бренд

Країна виробництва

Гарантія

Документація

TDS

MSDS

Share your thoughts!

5 out of 5 stars

1 review

What others are saying

 1. Serezz

  Serezz

  Присадка реально действует. После добавления стал легче крутиться руль. Немного стало тише в крайних точках.

  (0) (0)

  Something wrong with this post? Thanks for letting us know. If you can point us in the right direction...

×

Увійти

Реєстрація

На вашу електронну пошту буде надіслано посилання для встановлення пароля.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

Також купують