Моторні і трансмісійні оливи та присадки з Бельгії

На українському ринку моторних мастильних матеріалів представлені багато іменитих брендів. До їх числа належать преміальні продукти, вироблені бельгійською компанією XENUM NV. Це підприємство не багатогалузеве на відміну від більшості інших світових виробників і фокусується на виробництві високоефективних нішевих продуктів для професіоналів.

Ось уже більше 20 років корпорація випускає моторні, трансмісійні, гідравлічні змащувальні оливи, оливи для АКПП, гальмівні рідини, антифризи і присадки до моторних мастил. Вся увага відведена продукції, призначеної для автомобільної промисловості.

Виробнича політика у керівництва компанії не передбачає розміщення продуктивних потужностей за кордоном. Їхня продукція випускається тільки на одному заводі, розташованому на території Бельгії.

Моторні оливи, що випускаються компанією, на сьогодні отримали офіційні допуски від провідних світових автовиробників – таких, як Mercedes Benz, Volkswagen, Audi, Volvo, MAN, Scania. Є офіційні схвалення також від BMW, Porsche і General Motors. На виробничих потужностях корпорації розміщують свої замовлення і інші відомі бренди, такі як Shell, Castrol, Texaco та інші.

На українському ринку автомобільних матеріалів XENUM NV не так широко відома, оскільки присутня досить недавно. Проте її продукція вже завоювала шанувальників серед автомобілістів. Корпорація випускає за рік понад 155 тисяч тонн змащувальних матеріалів різного призначення. Дві третини всієї продукції йде на експорт в більше 50 країн нашої планети. Країни СНД також належать до їх числа.

XENUM: Моторні та трансмісійні оливи, додатки до мастильної та паливної системи, універсальні змазки та очищувачі, продукти та обладнання для СТО.

Немає більше сторінок для завантаження