Моторна олива з керамікою XENUM VRX 7.5W40

(0 відгуків)

1 000 грн

VRX 7.5W40 – моторна олива останнього покоління, що кардинально відрізняється від традиційних моторних олив своєю унікальною формулою – комбінацією високоякісної естерової основи і високотехнологічних присадок із нітридом бору (мікрокерамікою). Олива практично не «накопичує» відкладення і не вигоряє. Дозволяє підвищити стабільніть двигуна, знизити витрату палива, і максимально захистити елементи автомобіля від зносу.

Є в наявності

Опис

Преміальна синтетична моторна олива із естерами та присадками на основі мікрокераміки XENUM VRX 7.5W40

VRX 7.5W40 – моторна олива останнього покоління, що кардинально відрізняється від традиційних моторних олив своєю унікальною формулою – комбінацією високоякісної естерової основи і високотехнологічних присадок із нітридом бору (мікрокерамікою)

Естерова основа цього масла має високі показники індексу в’язкості, що дозволяє використовувати його в найскладніших умовах і  навантаженнях. Один з найбільших на ринку показників температури спалаху дозволяє різко скоротити витрати оливи і її горіння. Показники високотемпературної масляної плівки у естерових оливах значно перевершують ці показники серед будь-яких традиційних олив, включаючи синтетичні масла на основі PAO. За рахунок поляризації, естерові оливи створюють потужну плівка, що міцно прилипає до деталей двигуна і запобігає сухому тертю при холодному старті, екстремальних навантаженнях і низьких температурах.

Двигун, що працює на VRX 7.5W40, практично не «накопичує» відкладення і не перегрівається. Все це дозволяє підвищити стабільніть двигуна, знизити витрату палива, і максимально захистити елементи автомобіля від зносу. Олива VRX 7.5W40 пройшла найжорсткіший в Європі тест для моторних олив і показала неймовірні результати – TUV № PB 8141.198.08.

Олива має спеціальний, ретельно підібраний малозольний пакет присадок, що разом з інноваційною базою дає можливість подвоїти інтервал заміни оливи в порівнянні із звичайною сервісною. Олива має особливий характерний білий колір. 

* Завжди використовуйте інформацію виробника автомобіля для визначення індивідуального інтервалу заміни відповідно до умов експлуатації конкретного авто.

 

Властивості оливи:

  • Покращує тепловідвід і змащення двигуна
  • Знижує витрати палива (від -4 до -7%);
  • Запобігає тертю і зносу поверхонь деталей двигуна (-41% згідно з даними звіту про випробування TUV № PB 8141.198.08)
  • Дозволяє значно збільшити потужності двигуна (від +4 до + 7%);
  • Забезпечує зниження витрати оливи (до -70%);
  • Зменшує шуми та вібрації двигуна;
  • Оберігає двигун у чистоті за будь-яких умов;
  • Покращує роботу двигуна під час холодного старту.
  • Мікрочастинки безпечні для фільтрів FAP і Low SAPS.

 

Використання оливи:

 

Ідеально підходить для всіх типів двигуна – особливо –  сучасних, високотехнологічних автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами із новітніми технологіями такими як Common Rail, пряме впорскування, і різними видами повітряних нагнітачів, турбонаддувом та каталітичними перетворювачами.

Спеціально спроектоване для тривалої екстремальної експлуатації в двигунах з турбінами і в двигунах Subaru WRX. Рекомендується для спортивних двигунів формульних, ралійних чемпіонатів і тюнінгових автомобілів, а також для ситуацій, коли потрібна максимальна надійність та потужність двигуна.

Не дивлячись на свою високотехнологічну спрямованість, цей продукт підійде і для старих двигунів – до 1990 року випуску і дозволить очистити двигун, знизити використання палива та оливи, а також підвищити потужність автомобіля.

 

Інструкція та дозування:

Для найкращих результатів рекомендуємо використовувати  правильну кількість масла, зазначену в інструкції з експлуатації автомобіля та двигуна. Якщо ж у Вас виникають труднощі – сконтактуйтесь із нами – ми з радістю допоможемо підібрати необхідну оливу та порадимо кількість до заміни, ідеальну для Вашого авто та типу двигуна.

 

Фізичні характеристики

 Густина при 15 ° C  0,849 kg/l
 В’язкість при -25 ° C  4660 mPa.s
 В’язкість при 40 ° C  92,10 mm2/s
 В’язкість при 100 ° C  15,90 mm2/s
 Індекс в’язкості  186
 Високотемпературна в’язкість (HTHS)  4,1 mPa.s
 Температура спалаху COC  216 °C
 Температура замерзання  -42 °C
 Загальна базова кількість  7,7 mgKOH/g

 

Специфікації оливи:

 

 SAE  7.5W40
 ACEA  C3
 API  SN, CF

 

 

Чим особливі синтетичні моторні оливи із керамічними присадками?

Керамічний порошок з гексагональними молекулами нітриду бору є найкращим компонентом для присадок. Давайте дізнаємось, чому саме він.

Продуктивність

Коли ми говоримо про присадки в оливах, ми маємо на увазі матеріали, що здатні зменшити тертя між двома поверхнями. Основна перевага таких присадок полягає в тому, що вони значно сповільнюють процес зношення елементів двигуна при цьому поліпшуючи властивості оливи.

Проаналізувавши інші 3 добавки (PTFE – Тефлон, MoS2 – Молібден та Графіт), ми вже говорили про їх відмінності та використання, а також переваги кожної з них.

Беззаперечний лідер цього питання –  кераміка (або ж нітрид бору). Його ще називають “білим графітом”.

Цей мастильний матеріал перевершує в усіх аспектах. Кераміка легко витримує зношування (D-4172) і екстремальний тиск (D-3233). Більш того, він як і PTFE та MoS2 чудово себе показує при екстремальних температурах (D-2670) та тестах на кінетичне тертя (Falex).

Оливи з антифрикційними добавками нітриду бору,  «керамікою» в «Ксенумі» створювали в першу чергу для спорту: навантаження на мотори там екстремальні, а кожна виграна кінська сила або секунда – на вагу золота. Зараз Xenum широко відомий у вузьких колах європейських картингістів, а “звичайна” олива серії VRX  не перший сезон працює в моторах “бойових” Poгsche 911 GТЗ бельгійської команди NGT Racing.

Для повсякденної експлуатації в звичайних “цивільних” моторах всі властивості цих масел також присутні: в своєму піддослідному дизельному BMW власник компанії Xenum Петер Тоссін змінює «керамічне» масло через 40 тисяч кілометрів!

 

Преміальні керамічні оливи для автомобілів від XENUM (Серія VRX)

У даній категорії представлені керамічні оливи Xenum для бензинових і дизельних двигунів.

Серія Xenum VRX (раніше WRX) – синтетичні моторні оливи останнього покоління преміум якості з модифікатором тертя на основі нітриду бору (керамікою). Це кращі моторні оливи які існують зараз на ринку. Так звані керамічні оливи – “згущонка” мають неперевершені характеристики захисту двигуна, опір до чаду, а також широко застосовуються в професійному світовому автоспорті. Керамічні оливи XENUM мають характерний білий колір. Діапазон вязкостей керамічних масел по SAE буває: 5W30, 5W40, 7.5W40.

– Моторне масло з керамікою XENUM VRX 5W30 (1 л, 5 л)
– Моторне масло з керамікою XENUM VRX 5W40 (1 л, 5 л)
– Моторне масло з керамікою XENUM VRX 7.5W40 (1 л, 5 л)

Моторні оливи з керамікою це унікальна комбінація високотехнологічних присадок з нітридом бору в кращій синтетичної базі, що гарантує найкращі результати.
Керамічні оливи це рішення для професіоналів, гонщиків і вимогливих автолюбителів які хотіли б отримати максимум від свого автомобіля.
Мікрочастинки кераміки, прилипаючи до стінок двигуна, ефективно розсіюють тепло і згладжують поверхні тертя, істотно знижуючи коефіцієнт тертя і знос. Мікрокераміка безпечна для фільтрів FAP і Low SAPS, а в двигуні практично не залишається відкладень, через що він не перегрівається. В результаті чого підвищується еластичність роботи двигуна і знижуються витрати палива.

Купити преміальні професійні оливи з керамікою XENUM для бензинових двигунів можна онлайн оптом і в роздріб можна на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUM в Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя Івано-франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці …)

Додаткова інформація

Упаковка

Бренд

Тип товару

Властивості

, , , , , , , , , , ,

Вид техніки

Тип основи масла

, ,

Клас в'язкості SAE

Тип двигуна

Стандарт API

,

Допуск ACEA

Допуски виробників (ОЕМ)

,

Країна виробництва

Гарантія

Документація

 TDS
 MSDS

Share your thoughts!

5 out of 5 stars

0 reviews

What others are saying

Покищо, немає відгуків, будь-те першим!

×

Увійти

Реєстрація

На вашу електронну пошту буде надіслано посилання для встановлення пароля.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

Також купують