Розпродаж!

Моторна олива з графітом XENUM GPR 10W60

(1 відгук)

550 грн

GPR 10W60 – це повністю синтетична моторна олива із високим рівнем в’язкості, яка містить наночастинки графіту, що є особливістю продукту в порівнянні з іншими видами олив. Ефективно знижує тертя між рухомими частинами двигуна, запобігає контакту металу з металом. В результаті, зменшується зношування внутрішньої частини двигуна, а також відбувається зниження споживання пального двигуном.

Лише 1 в наявності

Опис

Гібридна моторна олива із присадками на базі наночастинок графіту GPR 10W60

GPR 10W60 – це повністю синтетична преміальна моторна олива із високим рівнем в’язкості, яка містить наночастинки графіту, що є особливістю продукту в порівнянні з іншими видами олив.

Олива GPR 10W60 ефективно знижує тертя між рухомими частинами двигуна, запобігає контакту металу з металом. В результаті чого, зменшується зношування внутрішньої частини двигуна, а також відбувається зниження споживання пального та оливи. GPR 10W60 гарантує вдвічі сильніший захист від зношування у порівнянні із популярними складноефірними синтетичними та напівсинтетичними оливами.

Сучасна формула робить цю оливу ідеальним рішенням для всіх сучасних і високоефективних бензинових та дизельних двигунів, а також ідеально підходить для старших автомобілів, наприклад в  моделі до 1990 року.

GPR 10W60 з його особливою формулою і популярною в’язкістю також, чудово підходить для використання в умовах автоспорту!

Властивості оливи:

· Економить паливо (від -3 до -5%)

· Зменшує інтенсивність внутрішнього тертя

· Збільшує потужність двигуна (від 2 до +5%)

· Зменшує споживання оливи (до -80%)

· Знижує шум і вібрації двигуна

· Покращує холодний старт

· Допомагає підтримує елементи двигуна у чистоті

· Унікальні наночастинки графіту гарантують прекрасну стабільність оливи і 100% прохідність через фільтр.

 

Використання оливи:

GPR 10W60 підходить для використання у всіх чотирьох-тактних легкових автомобілях та легких комерційних транспортних засобах, із бензиновими та дизельними двигунами. А також, для автомобілів із сучасними системами, такими як – пряме впорскування, загальна рейка (COMMON RAIL),  турбонаддув та каталітичні перетворювачі.

Його вдосконалена рецептура робить його ідеальним для всіх сучасних і високопродуктивних двигунів, але також є ідеальним вибором для старих автомобілів. Використайте правильну кількість оливи, зазначену в інструкції з експлуатації автомобіля та двигуна. Унікальний склад оливи із нанографітом гарантує ідеальну стабільність колоїдних частинок.

GPR 10W60 є повністю безпечним для фільтрів автомобіля

 

Інструкція та дозування:

Для найкращих результатів рекомендуємо використовувати  правильну кількість масла, зазначену в інструкції з експлуатації автомобіля та двигуна. Якщо ж у Вас виникають труднощі – сконтактуйтесь із нами – ми з радістю допоможемо підібрати необхідну оливу та порадимо кількість до заміни, ідеальну для Вашого авто та типу двигуна.

Попередження: олива – має характерний чорний колір.

 

Фізичні властивості:

 Густина при 15 °C, кг/л  0,855
 В’язкість при -25 °C, mPa.s  4750
 В’язкість при 40 °C, мм²/с  170,1
 В’язкість при 100 °C, мм²/с  23,4
 Індекс в’язкості  180
 Динамічна в’язкість (HTHS) mPa.s  5,4
 Температура застигання, °C  -36
 Температура спалаху  234
 Лужне число (TBN), мгKOH/г  7,7

Технічні допуски:

 SAE  10W60
 API  SN, CF
 ACEA  C3

Доступні об’єми (Упаковка):

1 л  – REF. 1488001

 

Чим оливи із графітом кращі за інші традиційні синтетичні моторні оливи?

Цей напівметал із кристалічною будовою є найбільш стійкою формою вуглецю (С) який можна зустріти  у природі. Графіт використовується у багатьох галузях промисловості, завдяки поєднанню металевих та неметалевих властивостей. Графіт може виступати провідником як тепла, так і струму, а також має високі мастильні властивості. Крім цього, він є дуже стійким до підвищених температур.
Разом із молібденом,  графіт  найчастіше використовується завдяки його змащувальним властивостям, тому легко порівняти ці два компоненти. Проте, кожен має і свої особливості.

Графіт, Молібден чи Тефлон: що краще?

Ще у статті  “Graphite, Molybdenum Disulphide and/or P.T.F.E.?”, Industrial Lubrication and Tribology  1963 року порівнювали ці три матеріали. Звичайно, сучасні випробування можуть давати більш точні результати, але навіть цей тест може показати очевидні речі.

Як Ви можете бачити, графіт показує стабільну поведінку під час збільшення потужності, навантаження на двигун та зміни температури. Дивлячись на графіки, ми бачимо, що MoS2 (Молібден) завжди знаходиться в нижній частині графіків, тому попередній висновок може бути, що MoS2(Моліден) дозволяє отримати кращі результати.

Однак, ми повинні переглянути результати із іншої сторони. Ми вже знаємо, як і для чого працює моторна олива. Температура поршнів в двигуні може досягати більше 600ºC, і вони зазвичай працюють в режимі від 0 до 30 м/с. На високій швидкості MoS2(Молібден) починає втрачати властивості набагато швидше, ніж графіт, який показує стабільніші результати.

Ось чому, в залежності від вимог до двигуна, один компонент може бути кращим за інший.

Ми рекомендуємо використовувати оливу із нанографітом у ситуаціях де потрібна максимальна стабільність двигуна і коли автомобіль часто перебуває під навантаженням. Графіт допомагає отримувати стабільно якісну роботу двигуна і зберегти деталі від зношення чи руйнування.

Детальніше про нанографіт та продукти XENUM на його основі у статті:

Оливи із наночастинками. Частина 3: Присадки на основі графіту

 

 

 

Моторні оливи з графітом від XENUM

 

На нашому офіційному сайті ви можете зручно купити моторні оливи з графітом від Xenum (Ксенум) із швидкою доставкою по Україні.

Оливи серії XENUM GP, GPX, GPR – це моторні масла з модифікатором тертя на основі наночастнок графіту.

Оливи мають характерний чорний колір.

Оливи XENUM з нанографітом дозволяють надійно захистити Ваш двигун навіть в найекстремальніших режимах роботи. Також, графітні оливи XENUM представлені широким спектром в’язкостей – SAE 5W40, 10W40, 10W60 – і пройшли безліч випробувань, а отже ми зможемо знайти рішення, що ідеально підійде саме для Вашого авто.

Моторна олива з графітом XENUM GP 10W40

Моторна олива з графітом XENUM GPR 10W60

Моторна олива з графітом XENUM GPX 5W40

Купити оливи XENUM з графітом для дизельних і бензинових двигунів можна онлайн оптом і в роздріб можна на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUM в Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці …)

 

==

XENUM – СИЛА ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ

Додаткова інформація

Розміри 20 × 10 × 10 см
Упаковка

,

Бренд

Тип товару

Властивості

, , , , , , , , , ,

Вид техніки

Тип основи масла

,

Клас в'язкості SAE

Тип двигуна

Стандарт API

,

Допуск ACEA

Допуски виробників (ОЕМ)

Країна виробництва

Гарантія

Документація

 TDS
 MSDS

Share your thoughts!

5 out of 5 stars

1 review

What others are saying

  1. Павел

    Павел

    Очень качественное масло. Двигатель стал работать тише.

    (0) (0)

    Something wrong with this post? Thanks for letting us know. If you can point us in the right direction...

×

Увійти

Реєстрація

На вашу електронну пошту буде надіслано посилання для встановлення пароля.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

Також купують