Моторна олива з графітом XENUM GPX 5W40

(2 відгуків)

550 грн

GPX 5W40 – синтетична моторна олива з колоїдними наночастинками графіту. Олива зменшує тертя між деталями двигуна, а також витрати палива і оливи; ефективно захищає від контактів металу з металом – поверхневого тертя. Характеристики оливи дозволяють збільшити ККД двигуна і отримати поліпшену захист від зносу на відміну від традиційних синтетичних масел.

Лише 2 в наявності

Опис

Гібридна моторна олива із присадками на базі наночастинок графіту GPX 5W40

GPX 5W40 – синтетичне моторна олива із колоїдними наночастинками графіту. Ця технологія ідеальна для всіх сучасних високотехнологічних двигунів, а також для автомобілів із старшими двигунами (до 90-го року випуску).

Продукт перевершує традиційні моторні оливи, завдяки унікальній формулі: спеціальне поєднання високоякісної синтетичної основи і передових присадок із нанографітом. Олива GPX 5W40 зменшує тертя між деталями двигуна та витрати палива і оливи; ефективно захищає від контактів металу з металом – поверхневого тертя. Характеристики оливи дозволяють збільшити ККД двигуна (потужність) і отримати покращений захист від зносу на відміну від традиційних синтетичних та напівсинтетичних олив.

GPX 5W40 з його особливою формулою і популярною в’язкістю також, чудово підходить для використання в умовах автоспорту!

 

GPX 5W40 XENUM

Властивості оливи GPX 5W40:

· Економить паливо (від -3 до -5%)

· Збільшує потужність двигуна (від 2 до +5%)

· Знижує шум і вібрації двигуна

· Зменшує кількість шкідливих вихлопів і споживання оливи (до 80%)

· Унікальні наночастинки графіту гарантують прекрасну стабільність оливи і 100% прохідність через фільтр.

 

Використання оливи GPX 5W40:

GPX 5W40 підходить для використання у всіх чотирьох-тактних легкових автомобілях та легких комерційних транспортних засобах, із бензиновими та дизельними двигунами. А також, для автомобілів із сучасними системами, таки як – пряме впорскування, загальна рейка (COMMON RAIL),  турбонаддув та каталітичні перетворювачі.

Його вдосконалена рецептура робить його ідеальним для всіх сучасних і високопродуктивних двигунів, але також є ідеальним вибором для старих автомобілів. Використайте правильну кількість оливи, зазначену в інструкції з експлуатації автомобіля та двигуна. Унікальний склад оливи із нанографітом гарантує ідеальну стабільність колоїдних частинок.

GPX 5W40 є повністю безпечним для фільтрів автомобіля

Інструкція та дозування:

Для найкращих результатів рекомендуємо використовувати  правильну кількість оливи, зазначену в інструкції з експлуатації автомобіля та двигуна. Якщо ж у Вас виникають труднощі – сконтактуйтесь із нами – ми з радістю допоможемо підібрати необхідну оливу та порадимо кількість до заміни, ідеальну для Вашого авто та типу двигуна.

Попередження: олива – має характерний чорний колір.

 

Фізичні властивості:

 Густина при 15 °C, кг/л  0,849
 В’язкість при -25 °C, mPa.s  4660
 В’язкість при 40 °C, мм²/с  92,1
 В’язкість при 100 °C, мм²/с  15,9
 Індекс в’язкості  186
 Динамічна в’язкість (HTHS) mPa.s  4
 Температура застигання, °C  -42
 Температура спалаху  216
 Лужне число (TBN), мгKOH/г  7,7

 

 

Технічні допуски:

 SAE  5W40
 API  SN, CF
 ACEA  C3

 

 

Доступні об’єми (Упаковка):

1 л  – REF. 1136001

 

Чим оливи із графітом кращі за інші традиційні синтетичні моторні оливи?

Цей напівметал із кристалічною будовою є найбільш стійкою формою вуглецю (С) який можна зустріти  у природі. Графіт використовується у багатьох галузях промисловості, завдяки поєднанню металевих та неметалевих властивостей. Графіт може виступати провідником як тепла, так і струму, а також має високі мастильні властивості. Крім цього, він є дуже стійким до підвищених температур.
Разом із молібденом,  графіт  найчастіше використовується завдяки його змащувальним властивостям, тому легко порівняти ці два компоненти. Проте, кожен має і свої особливості.

Графіт, Молібден чи Тефлон: що краще?

Ще у статті  “Graphite, Molybdenum Disulphide and/or P.T.F.E.?”, Industrial Lubrication and Tribology  1963 року порівнювали ці три матеріали. Звичайно, сучасні випробування можуть давати більш точні результати, але навіть цей тест може показати очевидні речі.

Як Ви можете бачити, графіт показує стабільну поведінку під час збільшення потужності, навантаження на двигун та зміни температури. Дивлячись на графіки, ми бачимо, що MoS2 (Молібден) завжди знаходиться в нижній частині графіків, тому попередній висновок може бути, що MoS2(Моліден) дозволяє отримати кращі результати.

Однак, ми повинні переглянути результати із іншої сторони. Ми вже знаємо, як і для чого працює моторна олива. Температура поршнів в двигуні може досягати більше 600ºC, і вони зазвичай працюють в режимі від 0 до 30 м/с. На високій швидкості MoS2(Молібден) починає втрачати властивості набагато швидше, ніж графіт, який показує стабільніші результати.

Ось чому, в залежності від вимог до двигуна, один компонент може бути кращим за інший.

Ми рекомендуємо використовувати оливу із нанографітом у ситуаціях де потрібна максимальна стабільність двигуна і коли автомобіль часто перебуває під навантаженням. Графіт допомагає отримувати стабільно якісну роботу двигуна і зберегти деталі від зношення чи руйнування.

Детальніше про нанографіт та продукти XENUM на його основі у статті:

Оливи із наночастинками. Частина 3: Присадки на основі графіту

 

 

 

Моторні оливи з графітом від XENUM

На нашому офіційному сайті ви можете зручно купити моторні оливи з графітом від Xenum (Ксенум) із швидкою доставкою по Україні.

Оливи серії XENUM GP, GPX, GPR – це моторні оливи з модифікатором тертя на основі наночастнок графіту.

Оливи мають характерний чорний колір.

Оливи XENUM з нанографітом дозволяють надійно захистити Ваш двигун навіть в найекстремальніших режимах роботи. Також, графітні оливи XENUM представлені широким спектром в’язкостей – SAE 5W40, 10W40, 10W60 – і пройшли безліч випробувань, а отже ми зможемо знайти рішення, що ідеально підійде саме для Вашого авто.

Моторна олива з графітом XENUM GP 10W40

Моторна олива з графітом XENUM GPR 10W60

Моторна олива з графітом XENUM GPX 5W40

Купити оливи XENUM з графітом для дизельних і бензинових двигунів можна онлайн оптом і в роздріб можна на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUM в Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці …)

 

==

XENUM – СИЛА ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ

Додаткова інформація

Розміри 20 × 20 × 10 см
Упаковка

Бренд

Тип товару

Властивості

, , , , , , , , , ,

Вид техніки

Тип основи масла

,

Клас в'язкості SAE

Тип двигуна

Стандарт API

,

Допуск ACEA

Допуски виробників (ОЕМ)

Країна виробництва

Гарантія

Документація

 TDS
 MSDS

Share your thoughts!

5 out of 5 stars

2 reviews

0 reviews with a 3-star rating

There are no reviews with a 3-star rating yet

×

Увійти

Реєстрація

На вашу електронну пошту буде надіслано посилання для встановлення пароля.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

Також купують