Моторна олива XHVI синтезу для двигунів з великим пробігом XENUM NIPPON Runner 5W30

(0 відгуків)

500 грн

NIPPON Runner 5W30 – це вдосконалена моторна олива, спеціально розроблена для захисту критичних деталей двигуна на автомобілях з великим пробігом (понад 120 000 км). Склад оливи базується на високоякісному базовому мастилі XVHI (з високим індексом в’язкості) у поєднанні зі спеціальними агентами-герметиками і присадками, що доповнюють традиційний пакет присадок, які продовжують життя двигуна, знижують холодні відкладення та запобігають утворенню нагару в двигуні.

Опис

Інноваційна моторна олива XHVI синтезу для автомобілів з великим пробігом XENUM NIPPON Runner 5W30

NIPPON Runner 5W30 – це вдосконалена моторна олива, спеціально розроблена для захисту критичних деталей двигуна на автомобілях з великим пробігом (понад 120 000 км). Склад оливи базується на високоякісному базовому мастилі XVHI (з високим індексом в’язкості) у поєднанні зі спеціальними агентами-герметиками і присадками, що доповнюють традиційний пакет присадок, які продовжують життя двигуна, знижують холодні відкладення та запобігають утворенню нагару в двигуні.

А також використовуються спеціальні присадки-кондиціонери що запобігають витоку в старих двигунах і зменшують витрату оливи. XENUM NIPPON Runner 5W30 покращить роботу автомобіля і захистить двигун.

 

Моторна олива XHVI синтезу для двигунів з великим пробігом XENUM NIPPON Runner 5W30 3 | Сила технологій для Вашого Авто

 

Властивості оливи:

• Уповільнює процес старіння двигуна.
• Захищає від зносу деталей.
• Забезпечує кращу стійкість проти окислення.
• Забезпечує очищення внутрішніх компонентів.
• Дозволяє покращити холодний пуск.
• Мінімізує споживання оливи.
• Поліпшується герметичність двигуна і знижується можливість витоків мастила через сальники

 

Використання оливи:

NIPPON Runner 5W30 рекомендується для всіх сучасних бензинових та дизельних двигунів, а також останніх моделей оснащених передовими системами, такими як: пряме впорскування, загальна рейка (COMMON RAIL),  турбонаддув та каталітичні перетворювачі.

NIPPON Runner 5W30 – ідеальне рішення для бензинових і дизельних двигунів пасажирських автомобілів і легких вантажівок з пробігом більше 120.000 км.

 

 

Інструкція та дозування:

Для найкращих результатів рекомендуємо використовувати  правильну кількість оливи NIPPON Runner 5W30, зазначену в інструкції з експлуатації автомобіля та двигуна. Якщо ж у Вас виникають труднощі – сконтактуйтесь із нами – ми з радістю допоможемо підібрати необхідну оливу та порадимо кількість до заміни, ідеальну для Вашого авто і типу двигуна.

 

Фізичні характеристики

 

 Густина при 15 ° C  0,856 kg/l
 В’язкість при -30 ° C  6300 mPa.s
 В’язкість при 40 ° C  64,30 mm2/s
 В’язкість при 100 ° C  10,90 mm2/s
 Індекс в’язкості  162
 Температура спалаху COC  228 °C
 Температура замерзання  -39 °C
 Лужне число (TBN)  8,1 mgKOH/g
 Сульфатна зола  0,88 %

 

 

Специфікації оливи:

 

SAE  5W30
 ACEA  A3/B4
 API  SN/CF

 

 

Рекомендації автовиробників:

 MB 229.3
 MB 226.5
 BMW Longlife-01
 VW 502.00
 VW 505.00
 OPEL GM-LL-B-25
 RENAULT 0700

 

 

Доступні об’єми (Упаковка):

1 л  – REF. 1389001

5 л – REF. 1396005

Чим відрізняються синтетичні та напівсинтетичні(гібридні) оливи?

Синтетичні оливи

Окрім здатності змінювати свій індекс в’язкості, в залежності від температури, синтетичні оливи також мають і інші переваги.

Найбільш важлива із них є майже повна відсутність старіння-розкладання синтетичних олив. Результатом цього є безпечніша та стабільніше робота, а також це забезпечує відсутність залишків та шлаку в системі автомобіля. А це, в свою чергу, призводить до кращого захисту частин автомобіля від зношення протягом життєвого циклу.

Слід також пам’ятати, що оливи на мінеральній бази, до яких навіть додали присадки для покращення індексу в’язкості, все ж не здатні показати кращі показники продуктивності в екстремальних умовах.

ВАЖЛИВО!

Синтетичні оливи показують себе краще в протидії термічному розпаду та випаровуванню, а також – є рідшими при низьких температурах. Саме тому оливи для низьких температур, такі як 0W20 чи 5W30 є зазвичай синтетичними.

Щоб підсумувати, що характеризує синтетичні моторні оливи, можна сказати наступне:

  • Кращі результати при екстремальних (високих-низьких) температурах.
  • Допомагають залишити двигун чистим від осаду та залишків, які можуть зменшити ефективність роботи автомобільних систем.
  • Забезпечують кращий захист проти зношування двигуна та його частин.

Напівсинтетичні оливи

Так як Ви, мабуть, здогадуєтесь, напівсинтетичні оливи є сумішшю двох вищеперечислених типів олив. Інколи їх називають гібридними оливами.

Напівсинтетичні оливи отримують всі переваги синтетичних олив без недоліків мінеральних олив. Це означає, що ми отримуємо найкращі характеристики за екстремальних умов, проте оливи не є такими стійкими як цілком синтетичні. Зазвичай, оливи зимового класу, такі як 10W50 та 15W40 є або ж гібридними або навіть мінеральними, так як із правильними добавками вони не уступають  повністю синтетичним оливам.

Також слід відзначити, що різниця між синтетичними та напівсинтетичними оливами помітна в питанні ціни. Загалом, напівсинтетичні оливи є дешевшим рішенням.

Для відповідального водія, який піклується про свій автомобіль і змінює моторну оливу тоді, коли необхідно, різниця може бути майже непомітною в питаннях надійності та продуктивності на високих температурах, або ж зношенні деталей автомобіля. Проте, якщо ж Ваш автомобіль є під щоденним навантаженням і Вам важливо тримати авто у найкращій формі – правильна моторна олива повинна бути у списку Ваших рішень.

 

 

 

Моторні оливи для двигунів із великим пробігом від XENUM

На нашому офіційному сайті ви можете зручно купити моторні оливи з для двигунів із великим пробігом Xenum (Ксенум) із швидкою доставкою по Україні.

Оливи серії RUNNER – це оливи які ідеально підійдуть для дизельних та бензинових двигунів старих модифікацій, або ж двигунів які були у тривалій експлуатації.

Оливи XENUM для двигунів із великим пробігом дозволяють надійно захистити Ваш двигун навіть в найекстремальніших режимах роботи. Також, оливи для зношених двигунів XENUM представлені широким спектром в’язкостей – SAE 5W30, 10W40 – і пройшли безліч випробувань, а отже ми зможемо знайти рішення, що ідеально підійде саме для Вашого авто:

 

 Моторна олива для бензинових двигунів з великим пробігом XENUM NIPPON Runner 5W30

 Моторна олива для двигунів з великим пробігом XENUM Runner 10W40

Купити оливи XENUM для дизельних і бензинових двигунів із великим пробігом можна онлайн оптом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUM в Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці …)

 

 

=======

XENUM – СИЛА ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ

Додаткова інформація

Упаковка

,

Бренд

Тип товару

Властивості

, , , , , , , , ,

Вид техніки

Тип основи масла

,

Клас в'язкості SAE

Тип двигуна

Стандарт API

,

Допуск ACEA

Допуски виробників (ОЕМ)

, , , , , ,

Країна виробництва

Гарантія

Документація

TDS

MSDS

Share your thoughts!

5 out of 5 stars

0 reviews

What others are saying

Покищо, немає відгуків, будь-те першим!

×

Увійти

Реєстрація

На вашу електронну пошту буде надіслано посилання для встановлення пароля.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

Також купують