Моторна PAG олива з естерами XENUM XPG 5W30

(3 відгуків)

630 грн

Xenum XPG 5W30 – моторне мастило нового покоління на основі високотехнологічних ПАГ, що дозволяє отримати найвищий ступінь захисту двигуна від зносу і забруднення, істотно підвищує характеристики двигуна та економить паливо.

Поліалкіленгліколева синтетична моторна олива Xenum XPG 5W30 – новітній продукт серед мастильних матеріалів для двигунів внутрішнього згоряння. Прабатьками даної оливи є мастила, які використовуються в авіації. ПАГ – поліалкіленгліколі, до даного моменту використовувалися виключно в системах закритого типу, але новітні технології дали прорив і тепер ці мастила можна використовувати і в звичайних двигунах.

Артикул: Невідомо Категорія: Теги: , , , , Бренд: Xenum

Опис

Поліалкіленгліколеве синтетичне моторна олива XPG 5W30

Поліалкіленгліколеве синтетична моторна олива Xenum XPG 5W30 – новітній продукт серед мастильних матеріалів для двигунів внутрішнього згоряння. Прабатьками даної оливи є мастила, які використовуються в авіації. ПАГ – поліалкіленгліколі, до даного моменту використовувалися виключно в системах закритого типу, але новітні технології дали прорив і тепер ці мастила можна використовувати і в звичайних двигунах.

Xenum XPG 5W30 – моторна олива нового покоління на основі високотехнологічних ПАГ, що дозволяє отримати найвищий ступінь захисту двигуна від зносу і забруднення, олива істотно підвищує характеристики двигуна та сприяє економії палива.

 

Чудові теплові та окислювальні властивості, а також хороша розчинність, приводять до різкого зниження утворення вуглецю у двигуні, а відтак, для більш тривалого терміну служби і високої продуктивності двигуна в умовах високих температур. Теплоємність ПАГ олив вища в порівнянні з традиційними мастилами, в результаті чого внутрішнє охолодження двигуна при екстремальних умовах також покращується.

Мастило розроблене передусім для якісної роботи в умовах великих навантажень (наприклад автоперегонів), але також чудово підійде так і для щоденного використання.

Серія олив XPG чудово показує себе в критичних умовах і демонструє найвищі характеристики які зберігаються протягом довгого часу.

 

XPG 5W30 XENUM

Властивості оливи XPG 5W30:

  • Створює міцну масляну плівку
  • Знижує коефіцієнт тертя
  • Сповільнює виробітку та старіння двигуна
  • Збільшує потужность
  • Покращує економію палива
  • Сприяє кращому охолодженню
  • Стійка до тривалих інтервалів заміни
  • Стабільно працює на високих температурах
  • Дозволяє швидкий холодний старт навіть при екстримально низьких температурах

 

Області застосування XPG 5W30:

Оливи серії XPG (із поліалкіленгліколями – ПАГ) рекомендуються для всіх сучасних бензинових і дизельних двигунів. Чудово підходить для умов автоспорту та роботі із різкими змінами температур.

Олива сумісна також із продуктами інших брендів.

 

Технічні допуски XPG 5W30:

 ACEA  C3
 SAE  5W30
 API  SN, CF

 

Рекомендації автовиробників XPG 5W30

MB 229.51
MB 229.52
MB 226.5
VW 505.00
VW 505.01
GM dexos2™
BMW Longlife-04

 

 

Фізичні властивості:

 Густина при 15 °C, кг/л  0,851
 В’язкість при -30 °C, mPa.s  5730
 В’язкість при 40 °C, мм²/с  73,40
 В’язкість при 100 °C, мм²/с  12.3
 Індекс в’язкості  168
 Температура спалаху, °C  224
 Температура застигання, °C  -42
 Сульфатна зола, %  0,8
 Загальний базовий номер (TBN), мгKOH/г  7,7

 

 

Доступні об’єми (Упаковка):

1 л  – REF. 1594001

4 л – REF. 1617004

 

 

Моторні PAG оливи з поліалкіленгліколями (ПАГ) від XENUM

На нашому офіційному сайті ви можете зручно купити моторні оливи з поліалкіленгліколями від Xenum (Ксенум) із швидкою доставкою по Україні.
Серія Xenum XPG (5W30, 5W40) – поліалкіленгліколеві моторні оливи (PAG).

Моторні оливи з поліалкіленгліколями XENUM це інновація в області автомобільних олив. Завдяки новітній синтетичної базі ці оливи є абсолютними лідерами в області високотемпературної стабільності. Оливи мають найнижчі показники утворення опадів і чаду в двигуні, радикально знижують споживання масла двигуном і зменшують старіння деталей. Серія Xenum XPG (5W30, 5W40) моторних олив від XENUM надійно захищає Ваш двигун від зносу і пошкоджень при цьому покращуючи його характеристики.
Серед усього асортименту особливою популярністю користуються і мають величезну кількість позитивних відгуків наступні типи масел:

Моторне масло з PAG XENUM XPG 5W30
Моторне масло з PAG XENUM XPG 5W40
Моторна PAG олива з естерами XENUM XPG 5W50

Купити оливи XENUM c поліалкіленгліколями для дизельних і бензинових двигунів можна онлайн оптом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUM в Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці …)

==

XENUM – СИЛА ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ АВТОМОБІЛЯ

Додаткова інформація

Упаковка

,

Бренд

Тип товару

Вид техніки

Тип основи масла

,

Клас в'язкості SAE

Тип двигуна

Стандарт API

,

Допуск ACEA

Допуски виробників (ОЕМ)

, , , , , ,

Країна виробництва

Гарантія

Документація

TDS
MSDS

Share your thoughts!

5 out of 5 stars

3 reviews

What others are saying

 1. Максим

  Максим

  Чудове масло! Раніше купував xenum x1, але після stage 3 3.0 tdi вирішив взяти щось стійкіше до навантажень. Масло виправдало всі сподівання!

  (0) (0)

  Something wrong with this post? Thanks for letting us know. If you can point us in the right direction...

 2. Олександр

  Pag оливи совсем не паг

  Олександр

  Смотрим в MSDS в пункт 3. Это обычный гидрокрекинг, очищенное мениральное масло.

  (0) (0)

  Something wrong with this post? Thanks for letting us know. If you can point us in the right direction...

  • XENUM УКРАЇНА

   XENUM УКРАЇНА

   Добрый день, Олександр. MSDS это “Паспорт безопасности химической продукции” и по нему нельзя судить о полной формуле продукта. Поэтому такие выводы не совсем правильные. Наличие в масле ПАГ можно посмотреть с помощью анализов, таких как, например FTIR (Инфракрасная спектроскопия) и по этим анализ Вы сможете убедится в наличии ПАГ в маслах в определенной пропорции. Фактическое количество ПАГ в масле, можно предположить, но обычно такие данные остаются у производителя как формула разработки и не указываются в деталях. Сами по себе ПАГИ это достаточно дорогой компонент и большое его количество делает масло более нестабильным и не всегда говорит о преимуществах, скорее наоборот. Поэтому тут нужно смотреть на опыт использования и на конкретные задачи которые ставятся перед продуктом. Касательно же базы масла – да, гидрокрекинг это достаточно популярный вариант, но у него есть свои преимущества и нельзя сказать что такая база – “плохая”. Одним из главных свойств масел на основе гидрокрекинга является отличная совместимость с различными присадками. Это позволяет вывести свойства гидрокрекинговых масел на самый высокий уровень. Также у гидрокрекинга отличные антиокислительные свойства и хорошая смазывающая способность, в отличие от масел на основе, например, ПАО. Поэтому на выходе мы получаем функциональное масло с формулой которая позволяет стабильную роботу масла и его высокую эффективность. Если же у Вас еще есть вопросы по работе масла – не стесняйтесь спрашивать. С удовольствием предоставим все материалы и ответы.

   С уважением,
   Команда XENUM

   (0) (0)

   Something wrong with this post? Thanks for letting us know. If you can point us in the right direction...

 3. Вадим

  Вадим

  Масло просто супер!Результат ощутим сразу после его заливки в двигатель,мотору как буд-то добавили мощности, (я могу это сравнить с насморком когда трудно дышать и нам приходится применять спреи,капли чтоб дышать комфортно,так вот здесь такая же ситуация )нажимаешь на педаль газа и двигатель раскручивается легче и быстрее, он стал работать тише,ровнее,уменьшились вибрации. На высоких оборотах не ревет как до этого. Вот вкратце первые ощущения от этого масла. До этого заливал xenum Toyota 5w30 ( масло понравилось ),вот решил попробовать XPG результатом доволен.

  (0) (0)

  Something wrong with this post? Thanks for letting us know. If you can point us in the right direction...

×

Увійти

Реєстрація

На вашу електронну пошту буде надіслано посилання для встановлення пароля.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

Також купують