Двокомпонентний поліуретановий клей для пластику XENUM PLASTREPAIR 50 мл (4335050)

450 грн

XENUM PLASTREPAIR – це швидкий твердий та простий у використанні структурний 2-частинний поліуретановий клей, який твердне за допомогою хімічної реакції двох компонентів, утворюючи міцний полімер, стійкий до підвищеної температури, вологи, палива, багатьох розчинників та хімічної дії.

Є в наявності

Опис

Двокомпонентний поліуретановий клей для пластику XENUM PLASTREPAIR 50 мл (4335050)

XENUM PLASTREPAIR – це швидкий твердий, простий у використанні структурний 2-частинний поліуретановий клей, який твердне за допомогою хімічної реакції двох компонентів, утворюючи міцний полімер, стійкий до підвищеної температури, вологи, палива, багатьох розчинників та хімічної дії.

XENUM PLASTREPAIR 50 мл (4335050)

 

 

Властивості продукту XENUM PLASTREPAIR:

• Спеціально розроблений для невеликих, швидких та довговічних з’єднань та ремонтів.
• Швидко вступає в дію та може використовуватись як перед шліфуванням так і фарбуванням.
• Стійкий до провисання, може застосовуватись вертикально та показує відмінні властивості заповнення.
• У поєднанні з арматурною сіткою може відновлювати зламані або відсутні бампери.

 

Області застосування та інструкція XENUM PLASTREPAIR:

XENUM PLASTREPAIR призначений для простого дозування як ручним, так і пневматичним інструментом. Щоб забезпечити рівномірний розподіл, ми рекомендуємо розподілити поршні обох продуктів, а відкритий картридж помістити в дозатор та промити, поки матеріал не почне витікати з обох камерних картриджів перед тим, як змішувач буде приєднаний.

Після приєднання наконечника змішувача (ми рекомендуємо використовувати лише наконечники змішувача, що входять до комплекту) та підключення картриджа в дозатор, натискайте на курок з постійною швидкістю та тиском, щоб почав виходити полімер крізь наконечник змішувача.

Рекомендується використовувати перші 25-50 мм дозуючого матеріалу, оскільки це може бути непропорційно.

Досить змішаний по пропорції клей має однорідний чорний колір, стає кремовим, а також є гладким і глянсовим.

 

Матеріал у наконечнику змішувача буде дуже важким або неможливим дозувати приблизно за половину часу відкриття. Або дайте матеріалу просочитися через змішувач протягом коротких періодів часу, або замініть змішувач перед тим, як розпочати дозування знову.
Залиште наконечник змішувача на місці після дозування, поки PLASTREPAIR не буде використовуватись знову. Решта клею має термін придатності кілька тижнів при правильному зберіганні.

Щоб повторно використовувати XENUM PLASTREPAIR, зніміть наконечник змішувача та використовуйте його належним чином. Ретельно очистіть сопло картриджа. Продукти в двох камерах повинні залишатися окремо. Якщо чорна суміш присутня з обох боків камери, виштовхніть частину продукту з отворів без наконечника змішувача, поки в кожній камері не буде лише одного чистого продукту. Нарешті, підключіть новий наконечник змішувача і починайте використовувати.

Зберігайте у сухому приміщенні, при температурі 15 – 32 ° C. В таких умовах термін зберігання продукту – 18 місяців.

 

Фізичні властивості XENUM PLASTREPAIR:

PLASTGRIP 90 IK PLASTGRIP 90 PK
Хімічна база Реактивний форполімер ізоціанат Реактивна поліолова суміш
Колір Чорний Білий
Питома вага [г / см³] ~1.28 ~1.21
В’язкість [cps або mPas] ~60,000 ~50,000
Вигляд Паста, стійка до деформації Паста 90 IK

 

Висихання Умова Час
Час висихання При 23 ° C [сек] / [хв] 90 / 1.5
Час шліфування При 23 ° C [хв] 10
Час затиску При 23 ° C [хв] 5

Твердість краю D EN ISO 868 при 23 ° C 63
Міцність на розрив EN ISO 527 при 23 ° C [МПа] 23
Модуль Янга EN ISO 527 при 23 ° C [МПа] 420
Подовження в точці розриву EN ISO 527 при 23 ° C [%] 55
Температура склування ISO 11357 [° C] 65

Доступні об’єми (Упаковка):

Продукт PLASTREPAIR: 50ml ref. 4335050

Пістолет (диспенсер): ref. 4342001

 

 

 


Оксид церію в NEXGEN ™

XENUM розробив особливу технологію для дизельних присадок під назвою NEXGEN™ . Паливні присадки із технологією NEXGEN ™ створені на основі наночастинок оксиду церію, відомого каталізатора окислення, який покращує горіння в дизельних двигунах.

Частинки оксиду церію в NEXGEN ™ мають розмір 10 нм, тому вони мають велику площу поверхні, що робить їх надзвичайно ефективним каталізатором; навіть дуже низькі концентрації NEXGEN ™ забезпечують максимальну потужність і продуктивність окислення.

ПЕРЕВАГИ NEXGEN™

Каталітичний ефект присадок NEXGEN ™ забезпечує неймовірні переваги у сучасних дизельних двигунах; він сприяє кращому, ефективнішому згорянню палива. Навіть частки сажі (залишки палива) окислюються і перетворюються на додаткову енергію. Таке покращене згорання забезпечує також зниження шкідливих викидів:

  • Вуглекислий газ (CO2): Безпосередньо зв’язаний із споживанням палива. Кожен 1 кг палива, що зберігається, зменшує викиди CO2 приблизно на 3 кг
  • Залишки : Спостерігається зниження до 18%
  • Вуглеводні(HC): Спостерігається зниження до 13%
  • Окис вуглецю (CO): Спостерігається зниження до 6%

NEXGEN™ зменшує і розчиняє наявні відкладення вуглецю. Запобігає майбутньому накопиченню додаткових вуглецевих відкладень, насамперед у тому місці, де вони збираються: на фільтрі твердих часток (сажовому фільтрі), а також у циліндрахпоршнях і турбіні.

 

 


 

Професійні очисники для автомобіля від XENUM

 

XENUM пропонує велику кількість різноманітних засобів для догляду та очистки автомобіля, особливо елементів двигуна. Ви зможете знайти і підібрати продукти такі як:

– Засоби для очищення сажового фільтра у дизельних двигунах. Продукти бувають у вигляді рідин і спреїв. Дана хімія є вкрай ефективною і простою у використанні, і призначена для якісної очистки ДПФ .Ви все зможете зробити своїми руками. Немає нічого складного!

– Високоефективні очисники впускного колектора від нагару і очисники впускних клапанів які не потребують розбирання. Представлені засоби спеціально як для дизельного двигуна, так і для бензинового. Ідеально підходять для чищення заслонок.

– Універсальні очисники, знежирювачі, а також миючі засоби фірми Xenum для автомобіля, очисники гальмівної системи, професійне мило для рук, піна для очищення хромованих деталей, зовнішній пінний очисник для двигуна і знежирювач для харчової промисловості

– Пінні очисники кондиціонера і аерозольні засоби для чищення системи кондиціонера і вентиляції автомобіля. Дуже прості у використанні, і не вимагають спеціальної інструкції. Мають антибактеріальну та протигрибковий ефекти. Усувають неприємний запах.

 

Купити професійні універсальні очисники XENUM можна онлайн гуртом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUMв Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці …)

Знайти дистриб’ютора у регіоні

Стати партнером

 

==

ОЛИВИ, ПРИСАДКИ І ЗАСОБИ ДЛЯ СТО XENUM – ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ

Додаткова інформація

Вага 0.05 кг
Розміри 10 × 10 × 20 см
Упаковка

Тип товару

Властивості

, , ,

Призначення

, ,

Консистенція

Бренд

Країна виробництва

Гарантія

Документація

TDS

MSDS

Share your thoughts!

What others are saying

Покищо, немає відгуків, будь-те першим!

×

Увійти

Реєстрація

На вашу електронну пошту буде надіслано посилання для встановлення пароля.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

Також купують