Універсальний очисник системи кондиціонування XENUM CLIMAIR GO 150 мл (4267150)

220 грн

Професійний засіб для очистки кондиціонерів та нагрівачів / випарників автомобіля CLIMAIR GO – розроблений для ефективної і швидкої очистки яку можна здійснити самостійно. Даний засіб не тільки дозволить позбавитись від неприємного запаху, але і забезпечить захист від його виникнення.

CLIMAIR GO Підійде для будь-яких систем кондиціонування. Простий у використанні, та ефективний у покращенні роботи системи кондиціонування автомобіля. Не залишає після використання плям і розводів.

Є в наявності

Опис

Універсальний професійний очисник системи кондиціонування XENUM CLIMAIR GO

Професійний засіб для очистки кондиціонерів та нагрівачів / випарників автомобіля CLIMAIR GO – розроблений для ефективної і швидкої очистки яку можна здійснити самостійно. Даний засіб не тільки дозволить позбавитись від неприємного запаху, але і забезпечить захист від його виникнення у майбутньому.

Підійде для будь-яких систем кондиціонування. Простий у використанні, та ефективний у покращенні роботи системи кондиціонування автомобіля.

 • Свіжий запах
 • Зручний для користування
 • Не залишає плям

 

Climair Go

Властивості очищувача CLIMAIR GO:

• Нейтралізує і видаляє неприємні запахи
• Залишає легкий лимонний аромат
• Покращує роботу вентиляційної системи

 

Області застосування CLIMAIR GO:

 

 • Запустіть двигун.
 • Встановіть систему циркуляції повітря у повну потужность та у режим рециркуляції.
 • Переконайтеся, що кондиціонер включений.
 • Струсіть продукт приблизно 15-30 секунд.
 • Помістіть продукт посередині автомобіля, активуйте аерозоль, натиснувши насадку і закрийте дверцята автомобіля.
 • Нехай двигун працює ще кілька хвилин після повного випаровування, потім вимкніть його і залишіть двері відкритими близько 10 хвилин, щоб продукт осів.

 

Фізичні властивості CLIMAIR GO:

Фізичний стан: Аерозоль
Температура кипіння / діапазон кипіння: -0,5 °C
Температура займання: -60 °C
Температура запалювання 365 °C
Тиск пари при 20 ° С 2.100 гПа
Щільність при 20 ° C 0.61 г / см³
Розчинність у / Змішуваність з водою: Не змішується або важко змішується

 

 

 


Оксид церію в NEXGEN ™

XENUM розробив особливу технологію для дизельних присадок під назвою NEXGEN™ . Паливні присадки із технологією NEXGEN ™ створені на основі наночастинок оксиду церію, відомого каталізатора окислення, який покращує горіння в дизельних двигунах.

Частинки оксиду церію в NEXGEN ™ мають розмір 10 нм, тому вони мають велику площу поверхні, що робить їх надзвичайно ефективним каталізатором; навіть дуже низькі концентрації NEXGEN ™ забезпечують максимальну потужність і продуктивність окислення.

ПЕРЕВАГИ NEXGEN™

Каталітичний ефект присадок NEXGEN ™ забезпечує неймовірні переваги у сучасних дизельних двигунах; він сприяє кращому, ефективнішому згорянню палива. Навіть частки сажі (залишки палива) окислюються і перетворюються на додаткову енергію. Таке покращене згорання забезпечує також зниження шкідливих викидів:

 • Вуглекислий газ (CO2): Безпосередньо зв’язаний із споживанням палива. Кожен 1 кг палива, що зберігається, зменшує викиди CO2 приблизно на 3 кг
 • Залишки : Спостерігається зниження до 18%
 • Вуглеводні(HC): Спостерігається зниження до 13%
 • Окис вуглецю (CO): Спостерігається зниження до 6%

NEXGENзменшує і розчиняє наявні відкладення вуглецю. Запобігає майбутньому накопиченню додаткових вуглецевих відкладень, насамперед у тому місці, де вони збираються: на фільтрі твердих часток (сажовому фільтрі), а також у циліндрах, поршнях і турбіні.

 

 


 

Професійні очисники для автомобіля від XENUM

 

XENUM пропонує велику кількість різноманітних засобів для догляду та очистки автомобіля, особливо елементів двигуна. Ви зможете знайти і підібрати продукти такі як:

– Засоби для очищення сажового фільтра у дизельних двигунах. Продукти бувають у вигляді рідин і спреїв. Дана хімія є вкрай ефективною і простою у використанні, і призначена для якісної очистки ДПФ .Ви все зможете зробити своїми руками. Немає нічого складного!

– Високоефективні очисники впускного колектора від нагару і очисники впускних клапанів які не потребують розбирання. Представлені засоби спеціально як для дизельного двигуна, так і для бензинового. Ідеально підходять для чищення заслонок.

Універсальні очисники, знежирювачі, а також миючі засоби фірми Xenum для автомобіля, очисники гальмівної системи, професійне мило для рук, піна для очищення хромованих деталей, зовнішній пінний очисник для двигуна і знежирювач для харчової промисловості

– Пінні очисники кондиціонера і аерозольні засоби для чищення системи кондиціонера і вентиляції автомобіля. Дуже прості у використанні, і не вимагають спеціальної інструкції. Мають антибактеріальну та протигрибковий ефекти. Усувають неприємний запах.

 

Купити професійні універсальні очисники XENUM можна онлайн гуртом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUMв Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці …)

Знайти дистриб’ютора у регіоні

Стати партнером

 

==

ОЛИВИ, ПРИСАДКИ І ЗАСОБИ ДЛЯ СТО XENUM – ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ

Додаткова інформація

Вага 0.150 кг
Розміри 10 × 10 × 20 см
Упаковка

Тип товару

Властивості

,

Призначення

Консистенція

Бренд

Країна виробництва

Гарантія

Документація

TDS

MSDS

Share your thoughts!

What others are saying

Покищо, немає відгуків, будь-те першим!

×

Увійти

Реєстрація

На вашу електронну пошту буде надіслано посилання для встановлення пароля.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

Також купують