Професійний засіб для чистки сажового фільтра DPF CLEANER 400 мл (4274400)

(1 відгук)

390 грн

XENUM DPF CLEANER – спрей, спеціально розроблений для швидкого та легкого очищення сажового фільтра (DPF). Використання XENUM DPF Cleaner дозволяє видалити сажу, золу та інші забруднення з DPF фільтра без демонтажу. Завдяки очищенню відбувається відновлення DPF фільтра та продовжується його термін служби.

Продукт не містить металу, не горить і чудово очищує від зольних відкладень.

Є в наявності

Артикул: 4274400 Категорії: , Теги: , , Бренд: Xenum

Опис

Професійний засіб для якісної очистки сажового фільтра DPF CLEANER

XENUM DPF CLEANER – спрей, спеціально розроблений для швидкого та легкого очищення сажового фільтра (DPF). Використання XENUM DPF CLEANER дозволяє видалити сажу, золу та інші забруднення з DPF фільтра без демонтажу. Завдяки очищенню відбувається відновлення DPF фільтра та продовжується його термін служби.

• Не містить металу
• Негорючий
• Очищує від зольних відкладень

 

DPF Cleaner

 

Властивості очищувача DPF CLEANER:

• Забезпечує можливість проводити чистку DPF без розбирання елементів двигуна
• Дозволяє уникнути втрати потужності двигуна
• Знижує витрати на чистку DPF системи
• Збільшує термін служби сажового фільтра

 

Області застосування DPF CLEANER:

Рекомендується використовувати DPF CLEANER для всіх двигунів де присутній DPF фільтр (Сажовий фільтр).

 

Інструкції з використання DPF CLEANER:

Перед використанням XENUM DPF CLEANER температура системи DPF повинна бути нижче 40 ° C і вище 20 ° C.

Розберіть датчик температури або тиску на вихлопній трубі прямо перед DPF фільтром. Вставте трубку аерозольного балончика в отвір у напрямку розпилення до фільтру. Розпиліть вміст у фільтр, проведіть сопло / трубку під час розпилення. Дозвольне продукту покрити всю поверхню і залишіть на 30 хвилин. Після цього, зберіть датчик температури або тиску. Запустіть двигун, і відразу можете спостерігати як брудна рідина (забруднена сажею і золою) вийде з вихлопної труби.

Дозвольте двигуну пропрацювати на холостому ходу до тих пір, поки не припиниться витікання рідини з вихлопної труби.
Потім зробіть тестову поїздку 20 – 30 хвилин з більшою нагрузкою (близько 100 км/год) і підвищеними обертами (3000 об/хв).
При необхідності проведіть комп’ютерну діагностику автомобіля і очистіть повідомлення про помилки.

 

 

Фізичні властивості:

Фізичний стан: Аерозоль
pH-фактор: 11,4
Температура кипіння / діапазон кипіння: 184 ºC
Температура займання: 75 ºC
Температура запалювання 270 ºC
Нижня межа спалаху: 1,1% об.
Верхня межа спалаху: 14% об.
Тиск насиченої пари при 20 ºC: 23 гПа
Щільність при 20 ºC: 1.011 г/см³

 

 

Доступні об’єми (Упаковка):

400 мл – REF. 4274400

 

 


Оксид церію в NEXGEN ™

XENUM розробив особливу технологію для дизельних присадок під назвою NEXGEN™ . Паливні присадки із технологією NEXGEN ™ створені на основі наночастинок оксиду церію, відомого каталізатора окислення, який покращує горіння в дизельних двигунах.

Частинки оксиду церію в NEXGEN ™ мають розмір 10 нм, тому вони мають велику площу поверхні, що робить їх надзвичайно ефективним каталізатором; навіть дуже низькі концентрації NEXGEN ™ забезпечують максимальну потужність і продуктивність окислення.

ПЕРЕВАГИ NEXGEN™

Каталітичний ефект присадок NEXGEN ™ забезпечує неймовірні переваги у сучасних дизельних двигунах; він сприяє кращому, ефективнішому згорянню палива. Навіть частки сажі (залишки палива) окислюються і перетворюються на додаткову енергію. Таке покращене згорання забезпечує також зниження шкідливих викидів:

 • Вуглекислий газ (CO2): Безпосередньо зв’язаний із споживанням палива. Кожен 1 кг палива, що зберігається, зменшує викиди CO2 приблизно на 3 кг
 • Залишки : Спостерігається зниження до 18%
 • Вуглеводні(HC): Спостерігається зниження до 13%
 • Окис вуглецю (CO): Спостерігається зниження до 6%

NEXGENзменшує і розчиняє наявні відкладення вуглецю. Запобігає майбутньому накопиченню додаткових вуглецевих відкладень, насамперед у тому місці, де вони збираються: на фільтрі твердих часток (сажовому фільтрі), а також у циліндрах, поршнях і турбіні.

 

Професійні очисники для автомобіля від XENUM

 

XENUM пропонує велику кількість різноманітних засобів для догляду та очистки автомобіля, особливо елементів двигуна. Ви зможете знайти і підібрати продукти такі як:

– Засоби для очищення сажового фільтра у дизельних двигунах. Продукти бувають у вигляді рідин і спреїв. Дана хімія є вкрай ефективною і простою у використанні, і призначена для якісної очистки ДПФ .Ви все зможете зробити своїми руками. Немає нічого складного!

– Високоефективні очисники впускного колектора від нагару і очисники впускних клапанів які не потребують розбирання. Представлені засоби спеціально як для дизельного двигуна, так і для бензинового. Ідеально підходять для чищення заслонок.

Універсальні очисники, знежирювачі, а також миючі засоби фірми Xenum для автомобіля, очисники гальмівної системи, професійне мило для рук, піна для очищення хромованих деталей, зовнішній пінний очисник для двигуна і знежирювач для харчової промисловості

– Пінні очисники кондиціонера і аерозольні засоби для чищення системи кондиціонера і вентиляції автомобіля. Дуже прості у використанні, і не вимагають спеціальної інструкції. Мають антибактеріальну та протигрибковий ефекти. Усувають неприємний запах.

 

Купити професійні універсальні очисники XENUM можна онлайн гуртом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUM в Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці …)

Знайти дистриб’ютора у регіоні

Стати партнером

 

==

ОЛИВИ, ПРИСАДКИ І ЗАСОБИ ДЛЯ СТО XENUM – ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ

Додаткова інформація

Вага 0.400 кг
Розміри 10 × 10 × 20 см
Упаковка

Тип товару

,

Властивості

, , , , , , , , ,

Призначення

, , , , ,

Консистенція

Бренд

Країна виробництва

Гарантія

Документація

TDS

MSDS

 

Share your thoughts!

5 out of 5 stars

1 review

What others are saying

 1. Владислав

  Владислав

  Чудовий очищує сажовий фільтр!

  (0) (0)

  Something wrong with this post? Thanks for letting us know. If you can point us in the right direction...

×

Увійти

Реєстрація

На вашу електронну пошту буде надіслано посилання для встановлення пароля.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

Також купують