Очисник впускного колектора та EGR дизельного двигуна XENUM I-FLUX FLUID 1 л (6124001)

(1 відгук)

539 грн

Професійний очисник I-FLUX FLUID створений спеціально як єдиний хімічний засіб який здатний виконувати ефективну та безпечну чистку системи впуску на дизельних двигунах (в т.ч. впускні колектори, EGR і завісні клапани). Цей потужний очищувач розчиняє більшість відкладень переробки, лаку, дьогтю, вуглецю та інших. Рекомендується використовувати із професійними установками XENUM для чистки EGR – XENUM I-FLUX.

Очисник I-FLUX FLUID допомагає запобігти несправностям системи всмоктування EGR, зробити роботу двигуна плавною, збільшити потужність та економити використання палива, знижуючи при цьому токсичні викиди та дим.

Є в наявності

Артикул: 6124001 Категорії: , Теги: , , , Бренд: Xenum

Опис

Професійний очисник впускного колектора та системи рецеркуляції вихлопних газів (EGR) дизельного двигуна XENUM I-FLUX FLUID

Професійний очисник I-FLUX FLUID створений спеціально як єдиний хімічний засіб який здатний виконувати ефективну та безпечну чистку системи впуску на дизельних двигунах (в т.ч. впускні колектори, EGR і завісні клапани). Цей потужний очищувач розчиняє більшість відкладень переробки, лаку, дьогтю, вуглецю та інших.

Рекомендується використовувати із професійними установками XENUM для чистки EGR – XENUM I-FLUX.

• Запобігає несправностям системи всмоктування EGR.
• Більш плавна робота двигуна.
• Збільшує потужність.
• Допомагає економити паливо.
• Знижує як токсичні викиди, так і дим.

I-FLUX FLUID

Властивості очищувача XENUM I-FLUX FLUID:

• Відновлює справність повітряного потоку.
• Не детонує.
• Покращує горіння палива.
• Підвищує надійність двигуна.
• Безпечний для використання на автомобілях з фільтром частинок дизеля (DPF).

 

Області застосування XENUM I-FLUX FLUID:

Рекомендується використовувати на кожному регулярному обслуговуванні або в разі явних симптомів проблем із вприском палива. Ідеально підійде для всіх типів дизельних двигунів, включаючи останнє покоління, оснащених DPF і каталітичним перетворювачем.

Примітка: У разі сильного забруднення ми рекомендуємо демонтувати систему всмоктування та очистити спочатку вручну, а також рекомендуємо також використовувати додатки для очистки системи вприскування палива,такі як дизельний кондиціонер XENUM ULTIMAX  або очищувача XENUM IN & OUT для двигунів, оснащених DPF.

 

Інструкції з використання XENUM I-FLUX FLUID:

Будь ласка, прочитайте уважно інструкцію з експлуатації автомобіля перед використанням продукту, а також, зверніться до представників компанії щодо порад як найкраще здійснити процес очистки. Наші контакти і представники

 

Доступні об’єми (Упаковка):

1 л – REF. 6124001

 


Оксид церію в NEXGEN ™

Xenum розробив особливу технологію для дизельних присадок під назвою NEXGEN™ . Наші паливні присадки NEXGEN ™ базуються на наночастинках оксиду церію, відомого каталізатора окислення, який покращує горіння в дизельних двигунах.

Частинки оксиду церію в NEXGEN ™ мають розмір 10 нм, тому вони мають велику площу поверхні, що робить їх надзвичайно ефективним каталізатором; навіть дуже низькі концентрації NEXGEN ™ забезпечують максимальну потужність і продуктивність окислення.

ПЕРЕВАГИ NEXGEN™

Каталітичний ефект присадок NEXGEN ™ забезпечує неймовірні переваги у сучасних дизельних двигунах; він сприяє кращому, ефективнішому згорянню палива. Навіть частки сажі (залишки палива) окислюються і перетворюються  енергію на додаткову енергію. Таке покращене згорання забезпечує також зниження шкідливих викидів:

  • Вуглекислий газ (CO2): Безпосередньо зв’язаний із споживанням палива. Кожен 1 кг палива, що зберігається, зменшує викиди CO2 приблизно на 3 кг
  • Залишки : Спостерігається зниження до 18%
  • Вуглеводні(HC): Спостерігається зниження до 13%
  • Окис вуглецю (CO): Спостерігається зниження до 6%

NEXGEN™ зменшує і розчиняє наявні відкладення вуглецю. Запобігає майбутньому накопиченню додаткових вуглецевих відкладень, насамперед у тому місці, де вони збираються: на фільтрі твердих часток, а також у циліндрах, поршнях і турбіні.

 

 

Професійні очисники для автомобіля від XENUM

XENUM пропонує велику кількість різноманітних засобів для догляду та очистки автомобіля, особливо елементів двигуна. Ви зможете знайти і підібрати продукти такі як:

– Засоби для очищення сажового фільтра у дизельних двигунах. Продукти бувають у вигляді рідин і спреїв. Дана хімія є вкрай ефективною і простою у використанні, і призначена для якісної промивки ДПФ .Ви все зможете зробити своїми руками. Немає нічого складного!

– Високоефективні очисники впускного колектора від нагару і очисники впускних клапанів які не потребують розбирання. Представлені засоби спеціально як для дизельного двигуна, так і для бензинового. Ідеально підходять для чищення заслонок.

– Універсальні очисники, знежирювачі, а також миючі засоби фірми Xenum для автомобіля, очисники гальмівної системи, професійне мило для рук, піна для очищення хромованих деталей, зовнішній пінний очисник для двигуна і знежирювач для харчової промисловості

– Пінні очисники кондиціонера і аерозольні засоби для чищення системи кондиціонера і вентиляції автомобіля. Дуже прості у використанні, і не вимагають спеціальної інструкції. Мають антибактеріальну та протигрибковий ефекти. Усувають неприємний запах.

 

Купити професійні універсальні очисники XENUM можна онлайн гуртом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUM в Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці …)

Знайти дистриб’ютора у регіоні

Стати партнером

Додаткова інформація

Вага1 кг
Розміри10 × 20 × 20 см
Упаковка

Тип товару

,

Властивості

, , , , , , , , , , , , , , ,

Призначення

,

Консистенція

Бренд

Країна виробництва

Гарантія

Документація

TDS

MSDS

1 відгук для Очисник впускного колектора та EGR дизельного двигуна XENUM I-FLUX FLUID 1 л (6124001)

  1. Володя

    Дуже потужний продукт

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Також купують