Очисник впускної системи дизельного двигуна XENUM INTAKE PRO DIESEL 500 мл (4045500)

(1 відгук)

400 грн

XENUM INTAKE PRO DIESEL –  Потужний очищувач впускної системи для дизельних двигунів. INTAKE PRO DIESEL допомагає уникнути дорогих технічних ручних операцій демонтажу та повільного очищення компонентів впускної системи і головки циліндрів (для поршнів і клапанів), що в іншому випадку було б необхідним.

INTAKE PRO DIESEL забезпечує якіснішу роботу двигуна, покращує технічні характеристики, знижує витрати палива, а також, усуває проблеми із стартом двигуна.

 • Очищення займає лише 15 хв
 • Професійно очищує впускну систему та EGR
 • Мінімальна потреба демонтажу

Є в наявності

Опис

Професійний очисник впускної системи дизельного двигуна XENUM INTAKE PRO DIESEL

XENUM INTAKE PRO DIESEL – Потужний очищувач впускної системи для дизельних двигунів. Простий та швидкий у використанні: очищення займає приблизно 15 хв і потребує мінімального демонтування компонентів. INTAKE PRO розроблений, щоб уникнути дорогих технічних ручних операцій демонтажу та очищення компонентів впускної системи та головки циліндрів (для портів і клапанів), що в іншому випадку було б необхідним.

INTAKE PRO DIESEL забезпечує регулярний і стабільний холостий пробіг двигуна, покращує технічні характеристики, знижує витрати палива, а також, усуває проблеми із стартом двигуна.

• Мінімальна необхідність демонтувати компоненти.
• Забезпечує регулярний і стабільний холостий пробіг двигуна.
• Покращує прискорюючі властивості.
• Відновлює або підтримує продуктивність двигуна і витрату палива.
• Усуває проблем із стартом двигуна.
• Відсутність ризику детонації.

 

Intake Pro Diesel

Властивості очищувача INTAKE PRO DIESEL:

 

 • Розчиняє смоли, лаки, продукти згоряння і відкладення
 • Відновлює ідеальний потік повітря в камері згоряння
 • Забезпечує регулярний і стабільний холостий хід двигуна
 • Відновлює і підтримує показники роботи двигуна і споживання палива
 • Усуває та запобігає проблеми з запуском двигуна
 • Зменшує кількість викидів
 • Позитивно впливає на роботу лямбда-зонди і каталізатора

 

 

Області застосування INTAKE PRO DIESEL :

INTAKE PRO DIESEL рекомендується для ефективного очищення впускної системи:

 

Інструкції з використання INTAKE PRO PETROL:

• Зніміть гнучкий шланг із системи подачі повітря, щоб Ви мали належний доступ до впускного колектора.
• Розпиліть трохи продукту у впускний колектор.
• Запустіть двигун.
• Розпилюйте з короткими інтервалами 5 – 10 разів у колектор для впуску повітря. Після кожної пульверизації дочекайтеся відновлення вихідних заданих об / хв.
• Внутрішньо очистіть систему вентиляції картера.
• Після обробки рекомендуємо також скористатись комплексним очищувачем системи наприклад: ULTIMAX DIESEL, FULL DETOX DIESEL, COMPLEX DIESEL

 

 

Фізичні властивості:

Фізичний стан: Рідина
Значення pH: 10
Температура кипіння / Діапазон кипіння: – 44 °C
Температура займання: – 97 °C
Температура запалювання: 240 °C
Нижня межа вибуховості: 0,7% об.
Верхня межа вибуховості: 12% об.
Тиск пари при 20 ° C: 8300 гПа
Щільність при 20 ° C: 0.82 г / см³

 

Доступні об’єми (Упаковка):

500 мл – REF. 4045500

 

 


Оксид церію в NEXGEN ™

XENUM розробив особливу технологію для дизельних присадок під назвою NEXGEN™ . Паливні присадки із технологією NEXGEN ™ створені на основі наночастинок оксиду церію, відомого каталізатора окислення, який покращує горіння в дизельних двигунах.

Частинки оксиду церію в NEXGEN ™ мають розмір 10 нм, тому вони мають велику площу поверхні, що робить їх надзвичайно ефективним каталізатором; навіть дуже низькі концентрації NEXGEN ™ забезпечують максимальну потужність і продуктивність окислення.

ПЕРЕВАГИ NEXGEN™

Каталітичний ефект присадок NEXGEN ™ забезпечує неймовірні переваги у сучасних дизельних двигунах; він сприяє кращому, ефективнішому згорянню палива. Навіть частки сажі (залишки палива) окислюються і перетворюються на додаткову енергію. Таке покращене згорання забезпечує також зниження шкідливих викидів:

 • Вуглекислий газ (CO2): Безпосередньо зв’язаний із споживанням палива. Кожен 1 кг палива, що зберігається, зменшує викиди CO2 приблизно на 3 кг
 • Залишки : Спостерігається зниження до 18%
 • Вуглеводні(HC): Спостерігається зниження до 13%
 • Окис вуглецю (CO): Спостерігається зниження до 6%

NEXGENзменшує і розчиняє наявні відкладення вуглецю. Запобігає майбутньому накопиченню додаткових вуглецевих відкладень, насамперед у тому місці, де вони збираються: на фільтрі твердих часток (сажовому фільтрі), а також у циліндрах, поршнях і турбіні.

 

 


 

Професійні очисники для автомобіля від XENUM

 

XENUM пропонує велику кількість різноманітних засобів для догляду та очистки автомобіля, особливо елементів двигуна. Ви зможете знайти і підібрати продукти такі як:

– Засоби для очищення сажового фільтра у дизельних двигунах. Продукти бувають у вигляді рідин і спреїв. Дана хімія є вкрай ефективною і простою у використанні, і призначена для якісної очистки ДПФ .Ви все зможете зробити своїми руками. Немає нічого складного!

– Високоефективні очисники впускного колектора від нагару і очисники впускних клапанів які не потребують розбирання. Представлені засоби спеціально як для дизельного двигуна, так і для бензинового. Ідеально підходять для чищення заслонок.

Універсальні очисники, знежирювачі, а також миючі засоби фірми Xenum для автомобіля, очисники гальмівної системи, професійне мило для рук, піна для очищення хромованих деталей, зовнішній пінний очисник для двигуна і знежирювач для харчової промисловості

– Пінні очисники кондиціонера і аерозольні засоби для чищення системи кондиціонера і вентиляції автомобіля. Дуже прості у використанні, і не вимагають спеціальної інструкції. Мають антибактеріальну та протигрибковий ефекти. Усувають неприємний запах.

 

Купити професійні універсальні очисники XENUM можна онлайн гуртом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUMв Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці …)

Знайти дистриб’ютора у регіоні

Стати партнером

 

==

ОЛИВИ, ПРИСАДКИ І ЗАСОБИ ДЛЯ СТО XENUM – ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ

Додаткова інформація

Вага 0.5 кг
Розміри 10 × 10 × 15 см
Упаковка

Тип товару

Властивості

, , , , , , , , ,

Призначення

Консистенція

Бренд

Країна виробництва

Гарантія

Документація

TDS

MSDS

Share your thoughts!

4.5 out of 5 stars

1 review

What others are saying

 1. Олександр

  Олександр

  Підкажіть розпилювати у колектор на холостих або на обертах 1500-200? Робив все по інструкції. На холостих після третього розпилу ( розпиляв з інтервалом 2-3 секунди) бахнуло з впускного колектора полум’ям, процедуру очистки зупинив. Боюсь щоб не пошкодити двигун

  (0) (0)

  Something wrong with this post? Thanks for letting us know. If you can point us in the right direction...

  • Руслан Мостовий

   Руслан Мостовий

   Цей продукт є професійний (бажано використовувати професіоналам на СТО), але навіть якщо використовувати самостійно, тоді потрібно дозувати дивлячись як сприймає його двигун. На практиці це виглядає так: один чоловік натискає на педаль газу, а другий порційно дає препарат у впускний колектор. Це що у вас сталося – це означає, що завелика доза препарату.

   (0) (0)

   Something wrong with this post? Thanks for letting us know. If you can point us in the right direction...

×

Увійти

Реєстрація

На вашу електронну пошту буде надіслано посилання для встановлення пароля.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

Також купують