Потужні чистячі серветки X-Wipes 80 шт (7039080)

(0 відгуків)

490 грн

X-WIPES – Потужні чистячі серветки, придатні для швидкого очищення брудних поверхонь. Мають приємний аромат. В упаковці – 80 шт.

Є в наявності

Опис

Потужні чистячі серветки, придатні для швидкого очищення брудних поверхонь X-WIPES 80 шт (7039080)

Преміальні чистячі серветки X-WIPES  можуть використовуватись при сервісних та промислових роботах, а також у домашніх умовах.  Після використання, залишають приємний аромат.

 

X-Wipes

Властивості X-WIPES :

• Легко видаляє жир і масляні плями
• Професійно видаляє клей

Використання X-WIPES:

Відкрийте упаковку X-WIPES і вийміть кришку з банки. Знайдіть початок у серцевині рулону і потягніть його вгору. Витягніть першу серветку через отвір у кришці. Поставте кришку назад на банку. Потягніть серветку вгору і трохи вбік. Тримайте кришку X-WIPES після використання закритою, щоб ганчірки не пересихали.
Зберігайте при домашніх температурах і не залишайте упаковку на відкритому сонці.
Рекомендації:

Уникайте контакту X-WIPES з очима. Зберігайте в недоступному для дітей місці. Не кидайте серветки X-WIPES в туалет. Не використовуйте як тканину для особистої гігієни.
У разі контакту з очима тримайте очі відкритими та постійно промивайте проточною водою не менше 15 хвилин. Зверніться до лікаря, якщо подразнення не проходить.

Упаковка містить: 80 шт

 

 

 

 


Оксид церію в NEXGEN ™

XENUM розробив особливу технологію для дизельних присадок під назвою NEXGEN™ . Паливні присадки із технологією NEXGEN ™ створені на основі наночастинок оксиду церію, відомого каталізатора окислення, який покращує горіння в дизельних двигунах.

Частинки оксиду церію в NEXGEN ™ мають розмір 10 нм, тому вони мають велику площу поверхні, що робить їх надзвичайно ефективним каталізатором; навіть дуже низькі концентрації NEXGEN ™ забезпечують максимальну потужність і продуктивність окислення.

ПЕРЕВАГИ NEXGEN™

Каталітичний ефект присадок NEXGEN ™ забезпечує неймовірні переваги у сучасних дизельних двигунах; він сприяє кращому, ефективнішому згорянню палива. Навіть частки сажі (залишки палива) окислюються і перетворюються на додаткову енергію. Таке покращене згорання забезпечує також зниження шкідливих викидів:

  • Вуглекислий газ (CO2): Безпосередньо зв’язаний із споживанням палива. Кожен 1 кг палива, що зберігається, зменшує викиди CO2 приблизно на 3 кг
  • Залишки : Спостерігається зниження до 18%
  • Вуглеводні(HC): Спостерігається зниження до 13%
  • Окис вуглецю (CO): Спостерігається зниження до 6%

NEXGENзменшує і розчиняє наявні відкладення вуглецю. Запобігає майбутньому накопиченню додаткових вуглецевих відкладень, насамперед у тому місці, де вони збираються: на фільтрі твердих часток (сажовому фільтрі), а також у циліндрах, поршнях і турбіні.

 

 


 

Професійні очисники для автомобіля від XENUM

 

XENUM пропонує велику кількість різноманітних засобів для догляду та очистки автомобіля, особливо елементів двигуна. Ви зможете знайти і підібрати продукти такі як:

– Засоби для очищення сажового фільтра у дизельних двигунах. Продукти бувають у вигляді рідин і спреїв. Дана хімія є вкрай ефективною і простою у використанні, і призначена для якісної очистки ДПФ .Ви все зможете зробити своїми руками. Немає нічого складного!

– Високоефективні очисники впускного колектора від нагару і очисники впускних клапанів які не потребують розбирання. Представлені засоби спеціально як для дизельного двигуна, так і для бензинового. Ідеально підходять для чищення заслонок.

Універсальні очисники, знежирювачі, а також миючі засоби фірми Xenum для автомобіля, очисники гальмівної системи, професійне мило для рук, піна для очищення хромованих деталей, зовнішній пінний очисник для двигуна і знежирювач для харчової промисловості

– Пінні очисники кондиціонера і аерозольні засоби для чищення системи кондиціонера і вентиляції автомобіля. Дуже прості у використанні, і не вимагають спеціальної інструкції. Мають антибактеріальну та протигрибковий ефекти. Усувають неприємний запах.

 

Купити професійні універсальні очисники XENUM можна онлайн гуртом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUMв Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці …)

Знайти дистриб’ютора у регіоні

Стати партнером

 

==

ОЛИВИ, ПРИСАДКИ І ЗАСОБИ ДЛЯ СТО XENUM – ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ

 

 

Додаткова інформація

Вага 0.5 кг
Розміри 10 × 10 × 20 см
Бренд

Країна виробництва

Тип товару

,

Властивості

Призначення

Гарантія

Документація

TDS

Share your thoughts!

5 out of 5 stars

0 reviews

What others are saying

Покищо, немає відгуків, будь-те першим!

×

Увійти

Реєстрація

На вашу електронну пошту буде надіслано посилання для встановлення пароля.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

Також купують