Знежирувач механічних деталей XENUM D-GREASE CLEANER 500 мл (4021500)

162 грн

Універсальний продукт D-GREASE CLEANER допомагає знежирити і очистити всі механічні поверхні. Видаляє масло, жир, гальмівну рідину та затверділі відкладення; повне очищення та знежирення структурних компонентів у автомобільних та промислових областях.

Очищувач D-GREASE CLEANER – дуже потужний і легко дістається до всіх елементів поверхні, а також є досить економним і не залишає розводів та залишків, що дозволяє максимально ефективно використовувати продукт.

Лише 8 в наявності

Опис

Професійний сильний і безпечний багатофункціональний знежирувач на базі розчинників XENUM D-GREASE CLEANER

Універсальний продукт D-GREASE CLEANER допомагає знежирити і очистити всі механічні компоненти. Видаляє масло, жир, гальмівну рідину та затверділі відкладення; повне очищення та знежирення структурних компонентів у автомобільних та промислових областях.

• Універсальний додаток.
• Висока ефективність – потужна і швидкодіюча дія.
• Легко дістається до прихованих ділянок.
• Не залишає залишків.
• Економний у використанні.

 

D-Grease Cleaner

 

Властивості очищувача D-GREASE CLEANER:

• Низький поверхневий натяг цього продукту означає, що D-GREASE Cleaner має чудові властивості проникнення, а тому легко розчиняє залишки олії, жиру, смоли та масла, навіть у прихованих місцях.
• Не містить хлору або ацетону.
• Розчиняє залишки смоли та дьогтю.
• Видаляє забруднення на основі масла та жиру.

 

Області застосування D-GREASE CLEANER:

Завдяки своєму універсальній комбінації компонентів, D-Grease Cleaner має багато областей застосування в промисловості, сервісі та сільському господарстві, а також для домашніх робіт.
Також, продукт D-GREASE CLEANER рекомендується для чистки барабанних та дискових гальм, накладок, взуття, циліндрів, пружин та колодок, накладок зчеплення, напірних пластин та компонентів зчеплення взагалі.

 

Інструкції з використання D-GREASE CLEANER:

Перед вживанням потрібно добре струсити. Сильно розпиліть на предмети, які потрібно очистити. Тримати спрей можна приблизно на 20 – 30 см від поверхні, що очищається. D-Grease Cleaner швидко випаровується і не залишає слідів.

 

Фізичні властивості:

Фізичний стан:Аерозоль
Температура кипіння / Діапазон кипіння:– 44°C
Температура займання:– 97 °C
Самозапалення:Продукт не самозаймається
Температура запалювання:> 200 °C
Тиск пари при 20 ° C573 гПа
Щільність при 20 ° C:0,67 г / см³
Розчинність у / Змішуваність з водою при 20 ° C:5 г / л
Вміст розчинника: Органічні розчинники:100%

 

 

Доступні об’єми (Упаковка):

500 мл – REF. 4021500

 

 


 

Оксид церію в NEXGEN ™

Xenum розробив особливу технологію для дизельних присадок під назвою NEXGEN™ . Наші паливні присадки NEXGEN ™ базуються на наночастинках оксиду церію, відомого каталізатора окислення, який покращує горіння в дизельних двигунах.

Частинки оксиду церію в NEXGEN ™ мають розмір 10 нм, тому вони мають велику площу поверхні, що робить їх надзвичайно ефективним каталізатором; навіть дуже низькі концентрації NEXGEN ™ забезпечують максимальну потужність і продуктивність окислення.

ПЕРЕВАГИ NEXGEN™

Каталітичний ефект присадок NEXGEN ™ забезпечує неймовірні переваги у сучасних дизельних двигунах; він сприяє кращому, ефективнішому згорянню палива. Навіть частки сажі (залишки палива) окислюються і перетворюються  енергію на додаткову енергію. Таке покращене згорання забезпечує також зниження шкідливих викидів:

  • Вуглекислий газ (CO2): Безпосередньо зв’язаний із споживанням палива. Кожен 1 кг палива, що зберігається, зменшує викиди CO2 приблизно на 3 кг
  • Залишки : Спостерігається зниження до 18%
  • Вуглеводні(HC): Спостерігається зниження до 13%
  • Окис вуглецю (CO): Спостерігається зниження до 6%

NEXGEN™ зменшує і розчиняє наявні відкладення вуглецю. Запобігає майбутньому накопиченню додаткових вуглецевих відкладень, насамперед у тому місці, де вони збираються: на фільтрі твердих часток, а також у циліндрах, поршнях і турбіні.

 

Професійні очисники для автомобіля від XENUM

XENUM пропонує велику кількість різноманітних засобів для догляду та очистки автомобіля, особливо елементів двигуна. Ви зможете знайти і підібрати продукти такі як:

– Засоби для очищення сажового фільтра у дизельних двигунах. Продукти бувають у вигляді рідин і спреїв. Дана хімія є вкрай ефективною і простою у використанні, і призначена для якісної промивки ДПФ .Ви все зможете зробити своїми руками. Немає нічого складного!

– Високоефективні очисники впускного колектора від нагару і очисники впускних клапанів які не потребують розбирання. Представлені засоби спеціально як для дизельного двигуна, так і для бензинового. Ідеально підходять для чищення заслонок.

– Універсальні очисники, знежирювачі, а також миючі засоби фірми Xenum для автомобіля, очисники гальмівної системи, професійне мило для рук, піна для очищення хромованих деталей, зовнішній пінний очисник для двигуна і знежирювач для харчової промисловості

– Пінні очисники кондиціонера і аерозольні засоби для чищення системи кондиціонера і вентиляції автомобіля. Дуже прості у використанні, і не вимагають спеціальної інструкції. Мають антибактеріальну та протигрибковий ефекти. Усувають неприємний запах.

 

Купити професійні універсальні очисники XENUM можна онлайн гуртом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUM в Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці …)

Знайти дистриб’ютора у регіоні

Стати партнером

Додаткова інформація

Вага0.5 кг
Розміри10 × 10 × 20 см
Упаковка

Тип товару

Властивості

, , , ,

Призначення

Консистенція

Бренд

Країна виробництва

Гарантія

Документація

TDS

MSDS

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Show reviews in all languages (2)

Будьте першим, хто залишив відгук “Знежирувач механічних деталей XENUM D-GREASE CLEANER 500 мл (4021500)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Також купують