Професійний розчинник для харчової промисловості XENUM D-SOLV FOODPRO 500 мл (4182500)

223 грн

XENUM D-SOLV FOODPRO – Потужний, швидко висихаючий знежирювач та очищувач для всіх деталей промислового устаткування в харчовій промисловості. Видаляє оливу, масла, віск, смолисті матеріали, клеї та багато іншого.

Не призначений для безпосереднього контакту з їжею.

• Простий та економічний у використанні.
• Не містить хлору та ацетону

 

Є в наявності

Опис

Професійний очисник / розчинник для обладнання у харчовій промисловості XENUM D-SOLV FOODPRO 500 мл (4182500)

XENUM D-SOLV FOODPRO – Потужний, швидко висихаючий знежирювач та очищувач для всіх деталей промислових машин у харчовій промисловості. Видаляє оливу, масла, віск, смолисті матеріали, клеї та багато іншого.

Не призначений для безпосереднього контакту з їжею.

• Високоефективний, миттєво вступає в дію.
• Простий та економічний у використанні.
• Не залишає залишків.
• Не містить хлору та ацетону

 

XENUM D-SOLV FOODPRO 500 мл (4182500)

 

Властивості очищувача D-SOLV FOODPRO:

• Відмінні властивості проникнення.
• Легко розчиняє залишки масла, віск, смолисті матеріали та клеї.
• Контрольоване випаровування без залишків.
• Розчиняє залишки.
• Безпечний на гумових, нейлонових та пластикових деталях.
• Схвалено для застосування на обладнанні в харчовій промисловості

 

Області застосування та інструкція D-SOLV FOODPRO:

Продукт для очищення і знежирення в харчовій промисловості.  Перед використанням добре струсіть. Рясно розпиліть на предмети, які потрібно очистити. Тримайте ємність з розпилювачем приблизно в 20-30 см від поверхні, що очищається. Очищувач на основі розчинника швидко випаровується і не залишає слідів. Не призначено для безпосереднього контакту з харчовими продуктами.

 

 

Фізичні властивості D-SOLV FOODPRO:

 

Агрегатний стан: Аерозоль
Температура кипіння / діапазон кипіння: -44°C
Мінімальна температура для займання: -97 °C
Температура запалювання: 200 °C
Тиск пари при 20 ° C: 5 Бар
Щільність при 20 ° C: 0,669 г / см³
Розчинність у / змішуваність з
водою при 20 ° C:
5 г / л
Органічні розчинники: 100.0 %

 

 

Доступні об’єми (Упаковка):

500 мл – REF. 4182500

 

 


Оксид церію в NEXGEN ™

XENUM розробив особливу технологію для дизельних присадок під назвою NEXGEN™ . Паливні присадки із технологією NEXGEN ™ створені на основі наночастинок оксиду церію, відомого каталізатора окислення, який покращує горіння в дизельних двигунах.

Частинки оксиду церію в NEXGEN ™ мають розмір 10 нм, тому вони мають велику площу поверхні, що робить їх надзвичайно ефективним каталізатором; навіть дуже низькі концентрації NEXGEN ™ забезпечують максимальну потужність і продуктивність окислення.

ПЕРЕВАГИ NEXGEN™

Каталітичний ефект присадок NEXGEN ™ забезпечує неймовірні переваги у сучасних дизельних двигунах; він сприяє кращому, ефективнішому згорянню палива. Навіть частки сажі (залишки палива) окислюються і перетворюються на додаткову енергію. Таке покращене згорання забезпечує також зниження шкідливих викидів:

  • Вуглекислий газ (CO2): Безпосередньо зв’язаний із споживанням палива. Кожен 1 кг палива, що зберігається, зменшує викиди CO2 приблизно на 3 кг
  • Залишки : Спостерігається зниження до 18%
  • Вуглеводні(HC): Спостерігається зниження до 13%
  • Окис вуглецю (CO): Спостерігається зниження до 6%

NEXGEN™ зменшує і розчиняє наявні відкладення вуглецю. Запобігає майбутньому накопиченню додаткових вуглецевих відкладень, насамперед у тому місці, де вони збираються: на фільтрі твердих часток (сажовому фільтрі), а також у циліндрахпоршнях і турбіні.

 

 


 

Професійні очисники для автомобіля від XENUM

 

XENUM пропонує велику кількість різноманітних засобів для догляду та очистки автомобіля, особливо елементів двигуна. Ви зможете знайти і підібрати продукти такі як:

– Засоби для очищення сажового фільтра у дизельних двигунах. Продукти бувають у вигляді рідин і спреїв. Дана хімія є вкрай ефективною і простою у використанні, і призначена для якісної очистки ДПФ .Ви все зможете зробити своїми руками. Немає нічого складного!

– Високоефективні очисники впускного колектора від нагару і очисники впускних клапанів які не потребують розбирання. Представлені засоби спеціально як для дизельного двигуна, так і для бензинового. Ідеально підходять для чищення заслонок.

– Універсальні очисники, знежирювачі, а також миючі засоби фірми Xenum для автомобіля, очисники гальмівної системи, професійне мило для рук, піна для очищення хромованих деталей, зовнішній пінний очисник для двигуна і знежирювач для харчової промисловості

– Пінні очисники кондиціонера і аерозольні засоби для чищення системи кондиціонера і вентиляції автомобіля. Дуже прості у використанні, і не вимагають спеціальної інструкції. Мають антибактеріальну та протигрибковий ефекти. Усувають неприємний запах.

 

Купити професійні універсальні очисники XENUM можна онлайн гуртом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUMв Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці …)

Знайти дистриб’ютора у регіоні

Стати партнером

 

==

ОЛИВИ, ПРИСАДКИ І ЗАСОБИ ДЛЯ СТО XENUM – ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ

Додаткова інформація

Вага 0.5 кг
Розміри 10 × 10 × 20 см
Упаковка

Тип товару

, ,

Властивості

, , , ,

Призначення

,

Консистенція

Бренд

Країна виробництва

Гарантія

Документація

TDS
MSDS

Share your thoughts!

What others are saying

Покищо, немає відгуків, будь-те першим!

×

Увійти

Реєстрація

На вашу електронну пошту буде надіслано посилання для встановлення пароля.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

Також купують