Розпродаж!

I-FLUX 100 – установка для перистальтичної очистки паливної системи та EGR XENUM (8880001)

17 500 грн

I-FLUX 100 – Професійний пристрій для інтенсивного очищення впускної системи дизельних двигунів повністю, включаючи всмоктуючий колектор, клапан системи рециркуляції відпрацьованих газів і вихрові клапани.

Є в наявності

Опис

Пристрій для перистальтичної очистки системи подачі та клапанів EGR у дизельних двигунах I-FLUX 100

Xenum розробив професійний пристрій I-FLUX 100 для інтенсивного очищення впускної системи дизельних двигунів повністю, включаючи всмоктуючий колектор, клапан системи рециркуляції відпрацьованих газів і вихрові клапани. Потужний очищувач розчинить смоли, лаки, продукти згоряння і відкладення. У випадку особливо сильного забруднення ми рекомендуємо розібрати впускну систему і на перший раз очистити її вручну.

Властивості I-FLUX 100:

  • Не детонує
  • Збільшує потужність
  • Збільшує економію палива
  • Покращує згорання палива
  • Більш плавний хід роботи двигуна
  • Підвищення надійності двигуна
  • Зменшення токсичних викидів та димності
  • Безпечно для застосування в автомобілях з дизельним фільтром сажі

 

Застосування I-FLUX 100:

Рекомендовано застосовувати очистку при кожному регулярному обслуговуванні автомобіля або при появі очевидних симптомів проблем у впускний системі. Уважно прочитайте інструкцію користувача для пристрою XENUM і дотримуйтесь інструкцій при роботі з даним пристроєм. Для всіх типів дизельних двигунів, включаючи двигуни останнього покоління, оснащених дизельним фільтром сажі і каталітичним нейтралізатором відпрацьованих газів.

 

 

I-FLUX 100 XENUM

 

 

Професійні очисники для автомобіля від XENUM

XENUM пропонує велику кількість різноманітних засобів для догляду та очистки автомобіля, особливо елементів двигуна. Ви зможете знайти і підібрати продукти такі як:

 

– Засоби для очищення сажового фільтра у дизельних двигунах. Продукти бувають у вигляді рідин і спреїв. Дана хімія є вкрай ефективною і простою у використанні, і призначена для якісної промивки ДПФ .Ви все зможете зробити своїми руками. Немає нічого складного!

– Високоефективні очисники впускного колектора від нагару і очисники впускних клапанів які не потребують розбирання. Представлені засоби спеціально як для дизельного двигуна, так і для бензинового. Ідеально підходять для чищення заслонок.

 

Купити професійні універсальні очисники XENUM можна онлайн гуртом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUMв Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці …)

Знайти дистриб’ютора у регіоні

Стати партнером

==

ОЛИВИ, ПРИСАДКИ І ЗАСОБИ ДЛЯ СТО XENUM – ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ

 

Додаткова інформація

Вага 15 кг
Розміри 100 × 50 × 80 см
Тип товару

,

Призначення

Бренд

Країна виробництва

Гарантія

Share your thoughts!

What others are saying

Покищо, немає відгуків, будь-те першим!

×

Увійти

Реєстрація

A link to set a new password will be sent to your email address.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

Також купують