Набір для чистки сажового фільтра XENUM DPF FLUSH KIT (Step 1 + Step 2) 1.5 л (6118000)

1 264 грн

DPF FLUSH KIT – це професійний продукт, розроблений для використання із установками для чистки сажового фільтра DPF. Двоетапний спосіб очищення від засмічення фільтрів твердих частинок у дизельному двигуні без необхідності розбирання та високої вартість заміни DPF.

Продукт дозволяє зробити роботу двигуна більш плавною, покращує надійність роботи паливної системи та фільтра DPF, а також відновлює його належне функціонування у майбутньому. Комплексний препарат для якісного очищення.

Є в наявності

Опис

Професійний набір для комплексної чистки фільтра DPF в автомобілях із дизельним двигуном XENUM DPF FLUSH KIT (Step 1 + Step 2)

DPF FLUSH KIT – це професійний продукт, розроблений для використання із установками для чистки сажового фільтра DPF. Двоетапний спосіб очищення від засмічення фільтрів твердих частинок у дизельному двигуні без необхідності розбирання та високої вартість заміни DPF.

 

• Робить більш плавною роботу двигуна.
• Покращує надійність двигуна та фільтра DPF.
• Відновлює належне функціонування фільтра дизельних частинок.

 

DPF FLUSH KIT

Властивості очищувача DPF FLUSH KIT (Step 1 + Step 2):

• Очищає та видаляє відкладення сажі та вуглецю з пористих сотових структур, як присутні у сажовому фільтрі DPF.
• Попереджує повторне накопичення сажі у фільтрі частинок.
• Продукт не горить так як рідина на водній основі.
• Продукт має миючі характеристики, не містить металу, і не залишає залишків.

 

Області застосування DPF FLUSH KIT (Step 1 + Step 2):

Рекомендується використовувати DPF KIT для вирішення проблем, коли DPF фільтр забитий. Ідеально підходить для всіх типів дизельного двигуна з фільтром дизельних частинок і каталізатором. Фахівці XENUM рекомендують очищати систему вприску відразу після очищення DPF, та використовувати для цього очищуючі добавки XENUM для дизельних двигунів, такі як ULTIMAX DIESEL або дизельну профілактичну добавку XENUM COMPLEX DIESEL.

 

Інструкції з використання DPF FLUSH KIT:

Етап 1: Рідина для очищення сажового фільтра DPF FLUSH KIT STEP 1, 500 мл (№ 6118500)

Професійний очищувач фільтрів твердих частинок (DPF) для дизельних двигунів. Очищає і видаляє сажу і нагар з пористих стільникових структур, таких як присутні у фільтрі DPF. Негорючий, на водній основі очищувач, що не містить металів, не залишаючи слідів.

 

Застосування:

Двигун повинен бути при робочій температурі до початку процедури. Зупинити двигун. Додати вміст 500 мл в бак розпилювача. Ввести адаптером миючу рідину безпосередньо в фільтр DPF. Випаровувати весь продукт в фільтрі сажі. Зачекати кілька хвилин і перезапустити двигун, запустити двигун протягом 5 хв при +/- 3000 оборотів за хвилину.

Попередження: Цілком можливо, що деяка кількість рідини просочується з вихлопної труби, при необхідності розмістити там колекторну коробку.

 

Етап 2: Рідина для промивання сажового фільтра DPF FLUSH KIT STEP 2, 1000 мл (№ 6118001)

Концентрат для промивання фільтрів твердих частинок (DPF) для дизельних двигунів. Гарантує чистий і регенерований фільтр DPF. Негорючий, спеціальний концентрат, що не містить золи та металів, не залишаючи слідів.

 

Застосування:

Використовувати етап 2 в якості «лікування» з комплектом для очищення Xenum DPF. Додати вміст 1000 мл в бак розпилювача. Ввести адаптером миючу рідину безпосередньо в фільтр DPF. Розженіть двигун до приблизно 2000-2500 обертів за хвилину для роботи продукту у фільтрі DPF.

 

Попередження: Цілком можливо, що деяка кількість рідини просочується з вихлопної труби, при необхідності розміститіть там колекторну коробку. Після закінчення усього вмісту промивної рідини, зробіть тест-драйв з автомобілем (+/- 20 хв) і часто збільшуйте потужність двигуна ( до +3000 обертів за хвилину) під час тест-драйву. Це дозволить забезпечити оптимальний результат очищення сажового фільтра.

УВАГА! Набір для чистки фільтра DPF (Етап 1 + Етап 2) використовується тільки  з установкою DPF-Flush.

У випадку якщо виникають питання щодо використання продукту, звертайтесь до наших партнерів, або ж за контактами.

 

 

Доступні об’єми (Упаковка):

500 мл – REF.6118500

1 л – REF.6118001

 

Професійні очисники для автомобіля від XENUM

XENUM пропонує велику кількість різноманітних засобів для догляду та очистки автомобіля, особливо елементів двигуна. Ви зможете знайти і підібрати продукти такі як:

 

– Засоби для очищення сажового фільтра у дизельних двигунах. Продукти бувають у вигляді рідин і спреїв. Дана хімія є вкрай ефективною і простою у використанні, і призначена для якісної промивки ДПФ .Ви все зможете зробити своїми руками. Немає нічого складного!

– Високоефективні очисники впускного колектора від нагару і очисники впускних клапанів які не потребують розбирання. Представлені засоби спеціально як для дизельного двигуна, так і для бензинового. Ідеально підходять для чищення заслонок.

– Універсальні очисники, знежирювачі, а також миючі засоби фірми Xenum для автомобіля, очисники гальмівної системи, професійне мило для рук, піна для очищення хромованих деталей, зовнішній пінний очисник для двигуна і знежирювач для харчової промисловості

– Пінні очисники кондиціонера і аерозольні засоби для чищення системи кондиціонера і вентиляції автомобіля. Дуже прості у використанні, і не вимагають спеціальної інструкції. Мають антибактеріальну та протигрибковий ефекти. Усувають неприємний запах.

 

Купити професійні універсальні очисники XENUM можна онлайн гуртом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUM в Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці …)

Знайти дистриб’ютора у регіоні

Стати партнером

Додаткова інформація

Вага1.5 кг
Розміри20 × 20 × 30 см
Тип товару

,

Властивості

, , , , , , , , , , , ,

Призначення

,

Консистенція

Бренд

Країна виробництва

Гарантія

Документація

TDS

MSDS

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Show reviews in all languages (1)

Будьте першим, хто залишив відгук “Набір для чистки сажового фільтра XENUM DPF FLUSH KIT (Step 1 + Step 2) 1.5 л (6118000)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Також купують