Преміальна синтетична гальмівна рідина XENUM X-BRAKE DOT4 500 мл (1358500)

176 грн

XENUM X-BRAKE DOT4 – Професійна синтетична гальмівна рідина, спеціально розроблена для автомобілів нового покоління з електронними системами безпеки та гідравлічним зчепленням, де необхідна рідина DOT4. Продукт X-BRAKE DOT4 дуже стійкий при високих температурах, а також,  підходить для використання і при екстремальних низьких температурах. Можна змішувати з іншими гальмівними рідинами DOT4.

Температура кипіння: >260°C

Рекомендовано для  сучасного покоління автомобілів з електронною системою безпеки, таких як: ABS, ASR, ESP, EBD, BAS та ін.

Є в наявності

Опис

Професійна синтетична гальмівна рідина преміум якості XENUM X-BRAKE DOT4

XENUM X-BRAKE DOT4 – Професійна синтетична гальмівна рідина, спеціально розроблена для автомобілів нового покоління з електронними системами безпеки та гідравлічним зчепленням, де необхідна рідина DOT4. Продукт X-BRAKE DOT4 дуже стійкий при високих температурах, а також,  підходить для використання і при екстремальних низьких температурах. Можна змішувати з іншими гальмівними рідинами DOT4.

Сучасна синтетична гальмівна рідина дуже високої якості.

 

 

X-BRAKE DOT4

 

Властивості X-BRAKE DOT4:

• Дуже висока температура мокрого кипіння.
• Дуже хороша сумісність із пломбами та прокладками.
• Мінімальна схильність до корозії.
• Дуже низька в’язкість навіть при дуже низькій температурі.
• Хороша стійкість проти зношення.

 

Області застосування X-BRAKE DOT4:

X-BRAKE DOT4 LV була спеціально розроблена для того, щоб системи електронної програми стабільності (ESP) могли ефективно працювати в широкому діапазоні температур. Підходить для всіх систем ESP та інших звичайних гальмівних систем, що використовують гальмівні рідини на основі Glycol Ether.

 

 

Фізичні властивості:

Температура кипіння рефлюксу (ERBP)267 °C
Температура мокрого кипіння рівноваги172 °C
Кінематична в’язкість при -40 ° C750 cSt
Кінематична в’язкість при 100 ° C1,5 cSt
Значення рН8.53

 

 

Специфікації тормозної рідини:

US FMVSS 116 DOT 3 & 4
SAE J 1703, J 1704
ISO 4925 (CLASSES 3,4 & 6)

 

 

Доступні об’єми (Упаковка):

500 мл – REF. 1358500

 


Оксид церію в NEXGEN ™

Xenum розробив особливу технологію для дизельних присадок під назвою NEXGEN™ . Наші паливні присадки NEXGEN ™ базуються на наночастинках оксиду церію, відомого каталізатора окислення, який покращує горіння в дизельних двигунах.

Частинки оксиду церію в NEXGEN ™ мають розмір 10 нм, тому вони мають велику площу поверхні, що робить їх надзвичайно ефективним каталізатором; навіть дуже низькі концентрації NEXGEN ™ забезпечують максимальну потужність і продуктивність окислення.

ПЕРЕВАГИ NEXGEN™

Каталітичний ефект присадок NEXGEN ™ забезпечує неймовірні переваги у сучасних дизельних двигунах; він сприяє кращому, ефективнішому згорянню палива. Навіть частки сажі (залишки палива) окислюються і перетворюються  енергію на додаткову енергію. Таке покращене згорання забезпечує також зниження шкідливих викидів:

  • Вуглекислий газ (CO2): Безпосередньо зв’язаний із споживанням палива. Кожен 1 кг палива, що зберігається, зменшує викиди CO2 приблизно на 3 кг
  • Залишки : Спостерігається зниження до 18%
  • Вуглеводні(HC): Спостерігається зниження до 13%
  • Окис вуглецю (CO): Спостерігається зниження до 6%

NEXGEN™ зменшує і розчиняє наявні відкладення вуглецю. Запобігає майбутньому накопиченню додаткових вуглецевих відкладень, насамперед у тому місці, де вони збираються: на фільтрі твердих часток, а також у циліндрах, поршнях і турбіні.

 

—-

Професійні очисники для автомобіля від XENUM

XENUM пропонує велику кількість різноманітних засобів для догляду та очистки автомобіля, особливо елементів двигуна. Ви зможете знайти і підібрати продукти такі як:

– Засоби для очищення сажового фільтра у дизельних двигунах. Продукти бувають у вигляді рідин і спреїв. Дана хімія є вкрай ефективною і простою у використанні, і призначена для якісної промивки ДПФ .Ви все зможете зробити своїми руками. Немає нічого складного!

– Високоефективні очисники впускного колектора від нагару і очисники впускних клапанів які не потребують розбирання. Представлені засоби спеціально як для дизельного двигуна, так і для бензинового. Ідеально підходять для чищення заслонок.

– Універсальні очисники, знежирювачі, а також миючі засоби фірми Xenum для автомобіля, очисники гальмівної системи, професійне мило для рук, піна для очищення хромованих деталей, зовнішній пінний очисник для двигуна і знежирювач для харчової промисловості

– Пінні очисники кондиціонера і аерозольні засоби для чищення системи кондиціонера і вентиляції автомобіля. Дуже прості у використанні, і не вимагають спеціальної інструкції. Мають антибактеріальну та протигрибковий ефекти. Усувають неприємний запах.

Купити професійні універсальні очисники XENUM можна онлайн гуртом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUM в Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці …)

Знайти дистриб’ютора у регіоні

Стати партнером

 

Додаткова інформація

Вага0.5 кг
Розміри10 × 10 × 20 см
Упаковка

Тип товару

, ,

Властивості

, , ,

Призначення

Консистенція

Бренд

Країна виробництва

Гарантія

Документація

TDS

MSDS

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Show reviews in all languages (1)

Будьте першим, хто залишив відгук “Преміальна синтетична гальмівна рідина XENUM X-BRAKE DOT4 500 мл (1358500)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Також купують