Жидкая силиконовая прокладка XENUM SILICONE SEAL BLACK 200 мл (4243200)

690 грн

SILICONE SEAL BLACK — Термостойкий силиконовый уплотнитель, который под воздействием влажности затвердевает создавая прочную эластичную резину. Продукт остается гибким, имеет высокую адгезию и устойчивый к динамическим нагрузкам, таким как удары и вибрации.

Рекомендуется к использованию в качестве замены или опоры для всех видов стандартных прокладок или уплотнений в автомобилях, грузовом транспорте, лодках, мотоциклах, промышленности и др.

В наличии

Описание

Профессиональная жидкая силиконовая прокладка XENUM SILICONE SEAL BLACK 200 мл (4243200)

 

SILICONE SEAL BLACK — Высококачественный силиконовый уплотнитель черного цвета, термостойкий силиконовый герметик, который затвердевает под воздействием влаги, образуя прочную эластичную резину. Силиконовый уплотнитель SILICONE SEAL BLACK долго остается гибким, имеет высокую адгезию и устойчивый к динамическим нагрузкам, таких как удары и вибрации.

Рекомендуется к использованию в качестве замены или опоры для всех видов стандартных прокладок или уплотнений в автомобилях, грузовом транспорте, лодках, мотоциклах, промышленности и др.

 

XENUM SILICONE SEAL BLACK 200 мл (4243200)

Свойства продукта XENUM SILICONE SEAL BLACK:

 

• Высокая гибкость
• Отличная адгезия
• Устойчивый к динамическим нагрузкам
• Выдерживает очень высокие температуры (Кратковременно до 300 ° C. В течение длительного времени — от -50 ° C до + 180 ° C)

 

Области применения и инструкция XENUM SILICONE SEAL BLACK:

XENUM SILICONE SEAL BLACK предназначен для использования в качестве жидкой прокладки и подходит, например, для: крышек уплотнителей клапанов, картеров, карданных валов, редукторов, приводных валов или крышек генераторов переменного тока и зажигания. Для герметизации швов, где нужно очень высокая термостойкость, максимум до 300 ° C.

Не подходит для подложек из E, PP, PC, PMMA, PTFE, неопрена и битуминозных материалов. Не окрашивать.

 

 

УПАКОВКА

200 мл | 12 x 200 мл | Ref. 4243200

 


Оксид церію в NEXGEN ™

XENUM розробив особливу технологію для дизельних присадок під назвою NEXGEN™ . Паливні присадки із технологією NEXGEN ™ створені на основі наночастинок оксиду церію, відомого каталізатора окислення, який покращує горіння в дизельних двигунах.

Частинки оксиду церію в NEXGEN ™ мають розмір 10 нм, тому вони мають велику площу поверхні, що робить їх надзвичайно ефективним каталізатором; навіть дуже низькі концентрації NEXGEN ™ забезпечують максимальну потужність і продуктивність окислення.

ПЕРЕВАГИ NEXGEN™

Каталітичний ефект присадок NEXGEN ™ забезпечує неймовірні переваги у сучасних дизельних двигунах; він сприяє кращому, ефективнішому згорянню палива. Навіть частки сажі (залишки палива) окислюються і перетворюються на додаткову енергію. Таке покращене згорання забезпечує також зниження шкідливих викидів:

  • Вуглекислий газ (CO2): Безпосередньо зв’язаний із споживанням палива. Кожен 1 кг палива, що зберігається, зменшує викиди CO2 приблизно на 3 кг
  • Залишки : Спостерігається зниження до 18%
  • Вуглеводні(HC): Спостерігається зниження до 13%
  • Окис вуглецю (CO): Спостерігається зниження до 6%

NEXGENзменшує і розчиняє наявні відкладення вуглецю. Запобігає майбутньому накопиченню додаткових вуглецевих відкладень, насамперед у тому місці, де вони збираються: на фільтрі твердих часток (сажовому фільтрі), а також у циліндрах, поршнях і турбіні.

 

Професійні очисники для автомобіля від XENUM

 

XENUM пропонує велику кількість різноманітних засобів для догляду та очистки автомобіля, особливо елементів двигуна. Ви зможете знайти і підібрати продукти такі як:

– Засоби для очищення сажового фільтра у дизельних двигунах. Продукти бувають у вигляді рідин і спреїв. Дана хімія є вкрай ефективною і простою у використанні, і призначена для якісної очистки ДПФ .Ви все зможете зробити своїми руками. Немає нічого складного!

– Високоефективні очисники впускного колектора від нагару і очисники впускних клапанів які не потребують розбирання. Представлені засоби спеціально як для дизельного двигуна, так і для бензинового. Ідеально підходять для чищення заслонок.

Універсальні очисники, знежирювачі, а також миючі засоби фірми Xenum для автомобіля, очисники гальмівної системи, професійне мило для рук, піна для очищення хромованих деталей, зовнішній пінний очисник для двигуна і знежирювач для харчової промисловості

– Пінні очисники кондиціонера і аерозольні засоби для чищення системи кондиціонера і вентиляції автомобіля. Дуже прості у використанні, і не вимагають спеціальної інструкції. Мають антибактеріальну та протигрибковий ефекти. Усувають неприємний запах.

 

Купити професійні універсальні очисники XENUM можна онлайн гуртом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUM в Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці …)

Знайти дистриб’ютора у регіоні

Стати партнером

 

==

ОЛИВИ, ПРИСАДКИ І ЗАСОБИ ДЛЯ СТО XENUM – ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ

 

 

 

Детали

Вес 0.2 кг
Габариты 10 × 10 × 20 см
Объем

Тип товара

, , ,

Властивості

, ,

Назначение

, ,

Консистенция

Бренд

Страна производства

Гарантия

Документация

TDS

MSDS

Share your thoughts!

What others are saying

Пока что, нет отзывов, будь-те первым!

×

Вход

Регистрация

Ссылка для установки нового пароля будет отправлена ​​на ваш адрес электронной почты.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

Вам также будет интересно…