Гібридна синтетична моторна олива XENUM SEMIX 5W40

396 грн

Універсальна, спеціально створена гібридна синтетична моторна олива XENUM SEMIX 5W40, забезпечує економію палива та рекомендована для використання в бензинових та дизельних двигунах, з турбонаддувом де рекомендується в’язкість SAE 5W40.

Специфікації: ACEA A3/B4, API SN/CF

Допуски:  VW 502.0, VW 505.00MB 229.3, MB 226.5BMW: Longlife-01, OPEL GM-LL-B-25RENAULT RN 0700RENAULT RN 0710Fiat 9.55535-M2Porsche A40PSA B71 2296

Опис

ГІБРИДНО-СИНТЕТИЧНА МОТОРНА ОЛИВА XENUM SEMIX 5W40

Універсальна, спеціально створена гібридна синтетична моторна олива XENUM SEMIX 5W40, забезпечує економію палива та рекомендована для використання в бензинових та дизельних двигунах, особливо де присутній турбонаддув і рекомендується в’язкість SAE 5W40.

 

xenum semix 5w40

 

 

Властивості оливи SEMIX 5W40:

• Знижує споживання палива

• Дуже стабільний індекс в’язкості

• Висока стійкість до зміни температур

• Покращений тиск

• Сильний опір і захист від зносу

• Потужна мийність (детергент), запобігає відкладенню залишків у двигуні

• Безпечна і сильна захисна плівка

 

Області застосування SEMIX 5W40:

Рекомендовано для використання у всіх бензинових та дизельних двигунах, з турбонаддувом, у легкових автомобілях та вантажних фургонах, де потрібна в’язкість оливи SAE 5W40, та допуски автовиробників такі як – PSA B71 2296, Porsche A40, Fiat 9.55535-M2, RN 0700/0710,OPEL GM-LL-B-25 та інші.

Застосовуйте правильну кількість оливи, зазначену в інструкції з експлуатації Вашого автомобіля та рекомендаціях по догляду за двигуном. Висока якість оливи дозволяє збільшити інтервали заміни, не втрачаючи при цьому в якості.

УВАГА! Не підходить для автомобілів, обладнаних DPF(Дизельним сажовим фільтром). Напишіть нам деталі Вашого авто і ми допоможемо підібрати для Вас найкраще.

Технічні допуски:

 ACEA  A3/B4
 SAE  5W40
 API  SN/CF

 

Рекомендації автовиробників:

 VW 502.0
 VW 505.00
 MB 229.3
 MB 226.5
 BMW: Longlife-01
 OPEL GM-LL-B-25
 RENAULT RN 0700
 RENAULT RN 0710
 Fiat 9.55535-M2
 Porsche A40
 PSA B71 2296

 

Фізичні властивості:

 Густина при 15 °C, кг/л  0,853
 В’язкість при -30 °C, mPa.s  5740
 В’язкість при 40 °C, мм²/с  90,20
 В’язкість при 100 °C, мм²/с  15,00
 Індекс в’язкості  175
 Температура спалаху, °C  223
 Температура застигання, °C  -42
 Сульфатна зола, %  1,33
 Лужне число (TBN), мгKOH/г  10,5

 

Що таке напівсинтетична олива?

Напівсинтетичні оливи XENUM SEMIX використовують переваги синтетичних і мінеральних базових олив для досягнення кращих показників ефективності в порівнянні із оливами на основі виключно мінеральних компонентів або ж створених синтетично.

Напівсинтетичні моторні оливи допомагають захистити ваш двигун. Гібридні оливи поєднують властивості і переваги звичайних мінеральних олив, проте залишаються дешевшими у виробництві ніж оливи на повністю синтетичній базі.

Напівсинтетичні оливи XENUM SEMIX з використанням активних очищуючих присадок за найновішими технологіями очищують та захищають ваш двигун з метою підтримання його у найкращому стані, а низькі показники споживання оливи допоможуть знизити частоту заміни.

 

Чим краща напівсинтетика від інших типів олив?

Напівсинтетичні оливи отримують всі переваги синтетичних олив без недоліків мінеральних олив. Це означає, що ми отримуємо найкращі характеристики за екстремальних умов, проте оливи не є такими стійкими як цілком синтетичні. Зазвичай, оливи зимового класу, такі як 5W40 та 10W40 є або ж гібридними або навіть мінеральними, так як із правильними добавками вони не уступають  повністю синтетичним оливам.

Також слід відзначити, що різниця між синтетичними та напівсинтетичними оливами помітна також в питанні ціни. Загалом, напівсинтетичні оливи є значно дешевшим рішенням.

Більше про різницю між типами олив, та як обрати найкращу оливу для свого автомобіля можна прочитати у нашій статті – Оливи моторні. Частина 3: Синтетичні та мінеральні оливи

 

 

Моторні напівсинтетичні оливи (SEMIX) від XENUM

На нашому офіційному сайті ви можете зручно купити напівсинтетичні моторні оливи лінійки SEMIX від Xenum (Ксенум) із швидкою доставкою по Україні.
Серія Xenum SEMIX представлена найпопулярнішими в’язкостями (5W20, 5W40, 10W40).

Напівсинтетичні моторні оливи XENUM це інновація в області автомобільних олив. Завдяки новітнім технологіям у виробництві і найкращими складникам ці оливи є абсолютними лідерами в області високотемпературної стабільності. Оливи мають чудові показники роботи при складних умовах двигуні, радикально знижують споживання палива двигуном і зменшують старіння деталей. Серія Xenum SEMIX (5W20, 5W40, 10W40) моторних напівсинтетичних олив від XENUM надійно захищає Ваш двигун від зносу і пошкоджень при цьому покращуючи його характеристики.
Ви можете обрати оливу яка підійде саме для Вашого двигуна із асортименту на нашому сайті:

Купити напівсинтетичні оливи XENUM SEMIX для дизельних і бензинових двигунів можна онлайн гуртом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUM в Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці …)

Знайти дистриб’ютора у регіоні

Стати партнером

 

ОЛИВИ ТА ПРИСАДКИ XENUM – СИЛА ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ВАШОГО АВТО!

 

 

Додаткова інформація

Вага Невідомо
Упаковка

,

Бренд

Тип товару

Вид техніки

Тип основи масла

,

Властивості

, , ,

Клас в'язкості SAE

Тип двигуна

Стандарт API

,

Допуск ACEA

Допуски виробників (ОЕМ)

, , , , , , , , , ,

Країна виробництва

Гарантія

Документація

TDS
MSDS

Share your thoughts!

What others are saying

Покищо, немає відгуків, будь-те першим!

×

Увійти

Реєстрація

На вашу електронну пошту буде надіслано посилання для встановлення пароля.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

Також купують