Про компанію 1 | Сила технологій для Вашого Авто

Чому Xenum?

XENUM – це високоякісні оливи та технологічні присадки для професіоналів. Продукти Xenum призначені для автомобілів, човнів, мотоциклів та важкого транспорту. Заснована в 2005 році, компанія швидко зростає на дуже конкурентному ринку. Нелегко, але … що відрізняє Xenum від конкурентів?

ЩО ТАКЕ XENUM?

  • Провідна бельгійська компанія, яка розробляє змазочні матеріали нового покоління для автомобільної промисловості та інших галузей виробництва; 
  • Амбіційна команда, яка приймаючи виклик, забезпечує унікальні технічні результати.

НАШІ ЦІЛІ:

  • Довести до досконалості роботу автомобіля, оптимізовуючи видатки на експлуатацію і технічне обслуговування;
  • Забезпечити нові, надійні і вигідні перспективи бізнесу для професіоналів автомобільного та промислового напрямку;
  • Зробити суттєвий вклад до всесвітньої боротьби за екологію і пошуки кращого рішення енергозбереження.вершеною

ЯК МИ ДОСЯГАЄМО ЦЬОГО?

  • Шляхом високотехнологічних іновацій та неперевершеної якісті продукції; 
  • Дружньою командою професіоналів та адаптивним управлінням.

ЯКІ ГАРАНТІЇ ПОЗИТИВНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ?

  • Накопичений десятиліттями науковий та професійний досвід, успіх у автомобільній промисловості та автоспорті; 
  • Постійна науково-дослідна діяльність.

Власник Xenum – пан Тоссин до створення компанії Xenum, 21 рік пропрацював в нафтових компаніях BP, Dakkems, Marly. В останній він пропрацював більше 10 років, в тому числі на посаді керуючого директора. В 2004 році створив новий бренд Xenum. Ціллю нової компанії стало виробництво кращих в світі присадок і змащувальних матеріалів.

Про компанію 2 | Сила технологій для Вашого Авто

НАЙКРАЩА ЯКІСТЬ ТА ШИРОКИЙ ВИБІР

Xenum – експерти в тому, що роблять, люблять автомобілі, мотоцикли, човни та все, що швидко рухається. Пристрасть та ноу-хау компанії призводять до розробки та створення найкращих продуктів, які сьогодні може запропонувати технологія. Xenum співпрацює із провідними лабораторіями в усьому світі. Для досліджень були залучені найкращі експерти у кожній галузі. Xenum постійно спостерігає за ринком та трендами, але і не забуває про нагальні потреби клієнтів по всьому світу. Всі пропозиції, коментарі та ідеї обережно занотовуються. Якщо є можливість покращити продукт, це буде зроблено. Саме такий підхід  дозволяє компанії стійко витримувати конкуренцію і показувати все кращі результати.

Про компанію 3 | Сила технологій для Вашого Авто

НОВИЙ ПІДХІД ДО МАРКЕТИНГУ

Продукт Xenum не є лише продуктом; це також певний стиль та ідея. Швидкі та вишукані автомобілі завжди виглядають краще, вражають, та запам’ятовуються. Саме тому продукти Xenum не тільки працюють краще, але вони і виглядають як переможець.

Ефективне та інноваційне спілкування у мережі , події, залучення ЗМІ та підтримка дистрибуції  – саме так продукт Xenum знаходить любителів та професіоналів автомобільної справи.

Слово повинно поширюватись!

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Продукти Xenum – це High Tech розробки; отже, нашому клієнту може знадобитися підтримка в користуванні. Не говорячи вже про партнерів, яким також потрібно пояснити це клієнту. Використовуючи якісний продукт, ви  дозволяєте двигунам та машинам підвищити продуктивність, заощаджувати енергію (паливо) і збільшити надійність та витривалість. Xenum пропонує нашим дистриб’юторам, клієнтам та партнерам, послуги підтримки та сервісне обслуговування, які вони потребують будь-коли.

ЗМАГАННЯ

Xenum бере активну участь у розробці олив та присадок у співпраці з різноманітними командами. Це ще один доказ продуктивності та надійності компанії та її продуктів. Двигун Вашого автомобіля буде отримувати переваги спортивного суперкара. 

 

 

Де купити продукти Xenum?

 

ТЕХНОЛОГІЇ

CERFLON

Серфлон(запатентована технологія) – це підсилена нанокристалом Нітрид Бору молекула PTFE(тефлон). Керамічні мікрочастинки (0,25 мкм) вливаються в структуру PTFE. І цим значною мірою підвищується міцність і загальні змащувальні і протизносні якості нового продукту. Частинки серфлону, розчинені в високоякісному синтетичному маслі, що запобігає їх злипанню. За своїми властивостями Серфлон перевершує обидва вихідних продукти, як PTFE, так і Нітрид Бору.

Boron Nitride

Керамічні частинки або Нітрид Бору (BN) розчинені в естеровому маслі, найбільш високоякісному на сьогоднішній час синтетичному маслі. Частинки мають надмалий розмір (0,25 мкм), иони не злипаются і не забивають фільтри. Керамічні частинки, що використовуються в VX500 і в Керамічному маслі, зменьшують тертя і зношення поверхонь тертя. Також вони володіють унікальними високотемпературними властивостями, що дає змогу зберігати робочі характеристики мастил і змазок при екстремальних навантаженях. В результаті збільшується потужність, зменьшується розхід палива і токсичність вихлопних газів, знижується зношення, особливо при холодному старті двигуна. Ці продукти особливо ефективні при работі в екстремальних режимах, в том числі в автоспорті, а також в промисловості.

Carbon-Graphite

Карбоново-графітна технологія – це розчин мікрочастин графіту (1мкм) в маслі. Графіт в маслі створює стійку плівку, що практично виключає прямий контакт поверхонь тертя, таким чином зменшується зношення і покращується гідродинамічна змазка. Знижується розхід палива і шкідливі викиди в атмосферу, підвищується потужність і збільшується термін роботи механізмів. Полегшується холодний запуск і покращується тепловідвід на всіх режимах.

MoX-G

♦ Це синергія (обєднання властивостей) карбон-графітової дисперсії і рідкого поляризованого розчину дисульфід молібденового комплексу.
♦ Зменшення зношення і сили тертя аналогічно до карбон-графітової технології, але розчин дисульфід молібдену підсилює опірність до навантажень.

Сертифікації

♦ Виробництво продукції Xenum розгорнуто в Голандії, на заводі De-Oliebron, одному з найстаріших і найдосвідчених підприємств цієї галузі (1891-2011).

♦ Висококваліфікований персонал, сертифікати ISO-9001:2000 і ISO-9001:2004.

♦ Незалежна аналітична лабораторія обладнана за вищим міжнародним стандартом якості