Обрано:

Присадка для очистки мастильної системи двигуна XENUM M-FLUSH

305 грн

Присадка для очистки мастильної системи двигуна XENUM M-FLUSH

(1 відгук)

305 грн

Чистить мастильну систему двигуна, систему змінного руху клапанів і поршневі кільця, звільняє гідравлічні штовхачі на клапанах. Запобігає забруднення нового мастила залишками старого. Деактивує кислоти картера.

 • 350 мл
 • 1 л
Очистити
Артикул: Невідомо Категорії: , , Бренд: Xenum

Опис

Промивка мастильної системи двигуна

Чистить мастильну систему двигуна, систему змінного підйому клапанів і поршневі кільця, звільняє гідравлічні штовхачі на клапанах. Запобігає забрудненню нового мастила залишками старого. Дезактивує кислоти картера. Продовжує життя нового мастила, покращує роботу двигуна, зменшує споживання мастила, знижує шум двигуна.

Області застосування: для всіх бензинових і дизельних двигунів.

Інструкція по застосуванню: 350 мл промивки достатньо для обробки картера обсягом 3 – 6 л. В залежності від стану автомобіля промивку можна залити в двигун приблизно за 200 км до заміни мастила (або за 3 – 4 дні при їзді в міському режимі). Або ж додайте промивку в моторне мастило безповередньо перед його зливом. Заведіть двигун і залиште його працювати на холостому ходу близько 15 – 20 хвилин. Злийте старе мастило, поки воно ще тепле. Замініть мастильний фільтр. Залийте в двигун нове мастило.

Додаткова інформація

Упаковка

,

Тип товару

, ,

Призначення

Консистенція

Бренд

Країна виробництва

Гарантія

Share your thoughts!

5 out of 5 stars

1 review

What others are saying

 1. Sarlax

  Sarlax

  Следует начать с того, что двигатель немного подуставший. Машинка Ланос 1.4 с пробегом 250 тыс.. Сделал все по инструкции, оставил молотить на полчаса, затем слил очень даже черную отработку. Это при том, что до промывки масло было светлое. Сальники не поело (вроде бы). В общем, решение за вами, господа автомобилисты.

  (0) (0)

  Something wrong with this post? Thanks for letting us know. If you can point us in the right direction...

×

Увійти

Реєстрація

На вашу email адресу буде надіслано пароль.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

Закрити
0
×

Кошик