Професійний додаток для чистки дизельного фільтра DPF XENUM NEXGEN 250 мл (3536250)

1 340 грн

Nexgen® – унікальний та новаторський продукт, що використовує технологію Xenum Nexgen® на основі церію. Частинки сажі, які контактують з каталізатором покриття Nexgen®, починають горіти при температурі приблизно на 200 ° C нижче звичайної.

Професійний продукт для очистки DPF XENUM NEXGEN прискорює спалювання залишкової сажі та створює захисне покриття для надійнішої і чистої роботи системи вихлопу.

 

Є в наявності

Опис

Преміальна присадка для очистки для фільтра дизельних часток DPF XENUM NEXGEN 250 мл (3536250)

 

Інноваційна добавка / покриття для фільтра сажевих частинок (DPF): Nexgen®. Цей унікальний та новаторський продукт використовує технологію Xenum на основі церію.

Покриття Nexgen® містить наночастинки каталізатора, які допомагають спалити залишкові частинки сажі. Частинки сажі, які контактують з каталізатором покриття Nexgen®, починають горіти при температурі приблизно на 200 ° C нижче звичайної. Це призводить до підвищення ефективності регенерації DPF, зменшення протитиску та споживання палива, а також збільшення інтервалів очищення порівняно зі стандартними DPF без покриття.

• Прискорює спалювання сажі.
• Створює захисне покриття
• Покращує регенерацію DPF

 

DPF XENUM NEXGEN 250 мл (3536250)

Властивості додатка:

• Подовжує термін служби DPF.
• Забезпечує безперебійну роботу DPF та каталітичної системи.
• Знижує кількість викидів диму та CO2.
• Не потребує розбирання.

 

Області застосування:

Рекомендовано для всіх дизельних двигунів, включаючи останнє покоління із такими особливостями як CRDTDIJTDHDIEGR, фільтром частинок твердих частинок (DPF) і каталізатором.

 

Застосування додатка:

Для використання продукту не потрібно демонтувати DPF. Продукт може бути використаний із установкою 4-WAY FLUX або DPF FLUSH як 3-й етап процедури очищення DPF, впорскуючи продукт через напірну магістраль, яка з’єднує датчик з передньою частиною DPF.

Впорскуйте в сухий DPF за допомогою нашої установки 4-WAY FLUX або DPF FLUSH. Детальне пояснення див. У посібнику до пристрою.

 

Технічні характеристики

Фізичний стан Рідина – на водній основі
Колір Прозорий
Температура плавлення 0 ºC
Температура кипіння 100 °C
Щільність 1 г / мл
Розчинність у воді при 20 ºC Розчинний у всіх пропорціях
PH 3,5 < 4,5

 

Доступні об’єми (Упаковка):

250 мл  –  ref. 3536250

Оксид церію в продуктах XENUM

Xenum розробив особливу технологію для дизельних присадок під назвою NEXGEN™ . Наші паливні присадки NEXGEN ™ базуються на наночастинках оксиду церію, відомого каталізатора окислення, який покращує горіння в дизельних двигунах.

Частинки оксиду церію в NEXGEN ™ мають розмір 10 нм, тому вони мають велику площу поверхні, що робить їх надзвичайно ефективним каталізатором; навіть дуже низькі концентрації NEXGEN ™ забезпечують максимальну потужність і продуктивність окислення.

ПЕРЕВАГИ

Каталітичний ефект присадок NEXGEN ™ забезпечує неймовірні переваги у сучасних дизельних двигунах; він сприяє кращому, ефективнішому згорянню палива. Навіть частки сажі (залишки палива) окислюються і перетворюються  енергію на додаткову енергію. Таке покращене згорання забезпечує також зниження шкідливих викидів:

 • Вуглекислий газ (CO2): Безпосередньо зв’язаний із споживанням палива. Кожен 1 кг палива, що зберігається, зменшує викиди CO2 приблизно на 3 кг
 • Залишки : Спостерігається зниження до 18%
 • Вуглеводні(HC): Спостерігається зниження до 13%
 • Окис вуглецю (CO): Спостерігається зниження до 6%

NEXGEN™ зменшує і розчиняє наявні відкладення вуглецю. Запобігає майбутньому накопиченню додаткових вуглецевих відкладень, насамперед у тому місці, де вони збираються: на фільтрі твердих часток, а також у циліндрахпоршнях і турбіні.

Більше про цю та інші технології для очистки DPF, впускної та випускної системи двигуна у нашій статті:

Технологія NEXGEN™ для дизельних присадок

 

 

Професійні очищуючі присадки для дизельних двигунів від XENUM

XENUM пропонує велику кількість різноманітних професійних присадок/додатків для дизельних двигунів. Ви зможете знайти і підібрати продукти такі як:

 • присадки для очистки форсунок дизельного двигуна від смол і лаку
 • присадки очистки вхідного колектора і вихревих заслонок від сажі
 • присадки очистки турбін від відкладень
 • присадки очищення та повного відновлення сажевого фільтру (DPF)
 • дизельні антигелі/антифризи
 • присадки для підвищення цетаного числа
 • рідини для сажевих каталізаторів Eolys
 • комплексні присадки для підвищення якості дизельного палива

Купити очищуючі професійні присадки XENUM для дизельних двигунів можна онлайн гуртом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUM в Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці …)

Знайти дистриб’ютора у регіоні

Стати партнером

====

ОЛИВИ ТА ПРИСАДКИ XENUM – СИЛА ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ВАШОГО АВТО!

Додаткова інформація

Вага 0.250 кг
Розміри 10 × 10 × 20 см
Упаковка

Share your thoughts!

What others are saying

Покищо, немає відгуків, будь-те першим!

×

Увійти

Реєстрація

На вашу електронну пошту буде надіслано посилання для встановлення пароля.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up