Присадка для комплексного очищення сажового фільтра DPF FLUID 1 л (6131001)

(1 відгук)

948 грн

DPF FLUID – Професійний продукт, розроблений як заміна оригінальних рідин для сажових фільтрів, що використовуються різними виробниками в бортових системах дозування. Рідина DPF дозволяє швидко, регулярно і повністю спалювати частинки сажі при більш низькій температурі горіння.

 • 1 л
 • 5 л
Очистити

Опис

Присадка / додаток для комплексного очищення сажового фільтра DPF FLUID

 

DPF FLUID – Професійний ультраефективний продукт, розроблений як заміна оригінальних рідин для сажових фільтрів, що використовуються різними виробниками в бортових системах дозування.

Рідина DPF дозволяє швидко, ефективно і комплексно очистити систему сажового фільтра,  спалювати частинки сажі при більш низькій температурі горіння і покращити роботу двигуна вцілому.

 • Краще спалювання частинок сажі зарахунок зниження температури їх згоряння.
 • Безпроблемне функціонування DPF та каталітичної системи.
 • Зменшений викид диму та викидів CO2.

 

 

DPF Fluid

 

Властивості присадки DPF FLUID:

 • Збільшує термін служби DPF.
 • Зупиняє засмічення DPF
 • Універсальний (підходить для всіх двигунів)

 

 

Області застосування DPF FLUID:

 

Як універсальний продукт, DPF FLUID може використовуватися в більшості дизельних автомобілів з бортовою системою дозування для регенерації DPF. В тому числі, підходить для найсучасніших дизельних двигунів із такими особливостями як: CRD, TDI, JTD, HDI, EGR, фільтром частинок твердих частинок (DPF) і каталізатором.

Інструкція по застосуванню:

DPF FLUID рекомендовано лише для професійного використання, і також слід дотримуватися інструкцій, наданих автомобільним виробником.

Перед використанням, прокунсультуйтесь щодо дозування для Вашого автомобіля і процесу використання для Вашого типу двигуна. Застосування продукту відрізняється і є індивідуальним для кожного автомобіля.

Продукт можна безпечно зберігати у різних тарах

 

 

Фізичні властивості DPF FLUID:

 

 Фізичний стан  Рідина
 Колір:  Коричневий
 Запах  Земляний
 Температура плавлення:  -20°C
 Температура займання:  60 °C < V < 75 °C
 Температура кипіння:  150°C < V < 290°C
 Температура самозаймання:  < 250 °C
 Розчинність у воді (при 20 ° C):  <0,1 г / мл – практично нерозчинний

 

 

Доступные объемы (Упаковка):

1 л  – REF. 6131001

 

 

 

Как правильно выбрать очищающую присадку для Автомобиля?

Обратите внимание на потребности, которые у Вас возникли сейчас:

 • Если Вы чувствуете, или же обследование показало, что у Вас есть проблема с работой инжекторов или насосами / форсунками — в таком случае у нас есть два продукта, которые мы можем предложить — X-Flush, а также замечательный продукт для поддержки двигателя в чистоте — Complex Diesel
 • Если же для Вас важно также улучшить качество топлива, в таком случае попробуйте наш Ultimax Diesel
 • В случае, если проблемы возникают собственно с турбиной или с работой фильтра твердых частиц — DPF, тогда рекомендуем использовать продукт DPF Proкоторый позволит решить именно эти проблемы.
 • Если же для Вас требуется более комплексная профилактика, или же автомобиль часто работает в экстремальных режимах — рекомендуем пользоваться революционным решением — Full Detox, который позволит предупредить любые проблемы и обеспечить беспроблемную работу дизельного двигателя.
 • Ну и конечно, если бы Вы не хотели переживать за детали, а хотели бы получить лучшее решение, в таком случае обязательно обратите внимание на IN & OUT DIESEL CLEANER, который делает все вышеперечисленное с лучшей эффективностью благодаря особой технологии NEXGEN

 

 Продукты  Очистка инжекторов  Очистка насосов Защита / Антиокислення / Абсорбция / Смазка  Повышение цетановое  число  Очистка DPF  Очистка турбины
 X-Flush ■■■■■ ■■■■□ □□□□□ □□□□□ □□□□□ □□□□□
 Complex Diesel ■■■□□ ■■■□□ ■■□□□ □□□□□ □□□□□ □□□□□
 Ultimax Diesel ■■■■□ ■■■□□ ■■■□□ ■■■□□ ■□□□□ □□□□
 DPF Pro □□□□□ □□□□□ □□□□□ □□□□□ ■■■□□ ■■■□□
 Full Detox ■■■■□ ■■■□□ ■■■□□ ■■■□□ ■■■□□ ■■■□□
 In & Out ■■■■■ ■■■■□ ■■■■□ ■■■■□ ■■■■■ ■■■■■

 

 

 

Если Вы не уверены, какую присадку выбрать — обратитесь к нам или нашим представителям, мы будем рады помочь.

Больше об этой и другие присадки для очистки DPF, впускной и выпускной системы двигателя в нашей статье:

Уход за автомобилем с DPF присадками

 

 

 

 

 

Професійні очисники для автомобіля від XENUM

XENUM пропонує велику кількість різноманітних засобів для догляду та очистки автомобіля, особливо елементів двигуна. Ви зможете знайти і підібрати продукти такі як:

– Засоби для очищення сажового фільтра у дизельних двигунах. Продукти бувають у вигляді рідин і спреїв. Дана хімія є вкрай ефективною і простою у використанні, і призначена для якісної промивки ДПФ .Ви все зможете зробити своїми руками. Немає нічого складного!

– Високоефективні очисники впускного колектора від нагару і очисники впускних клапанів які не потребують розбирання. Представлені засоби спеціально як для дизельного двигуна, так і для бензинового. Ідеально підходять для чищення заслонок.

– Універсальні очисники, знежирювачі, а також миючі засоби фірми Xenum для автомобіля, очисники гальмівної системи, професійне мило для рук, піна для очищення хромованих деталей, зовнішній пінний очисник для двигуна і знежирювач для харчової промисловості

– Пінні очисники кондиціонера і аерозольні засоби для чищення системи кондиціонера і вентиляції автомобіля. Дуже прості у використанні, і не вимагають спеціальної інструкції. Мають антибактеріальну та протигрибковий ефекти. Усувають неприємний запах.

 

Купити професійні універсальні очисники XENUM можна онлайн гуртом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUM в Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці …)

Знайти дистриб’ютора у регіоні

Стати партнером

 

Додаткова інформація

Упаковка

,

Тип товару

Властивості

, , ,

Призначення

, ,

Консистенція

Бренд

Країна виробництва

Гарантія

Документація

 TDS
 MSDS
 Інструкція

1 відгук для Присадка для комплексного очищення сажового фільтра DPF FLUID 1 л (6131001)

 1. Арсен

  Використав як альтирнативу Eolys, задоволений покупкою

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Також купують