Спрей для виявлення витоків XENUM GAS LEAK 400 мл (4311400)

209 грн

XENUM GAS LEAK аерозоль для визначення місць витоку газу – це професійний продукт для всіх типів газу, систем опалення та стисненого повітря. Допоможе легко і швидко знайти витоки на гальмівних елементах та трубопроводах, клапанах, фітингах, паяних та зварних з’єднаннях, гвинтових з’єднаннях тощо.

Немає в наявності

Опис

Багатофункційний професійний спрей для виявлення витоків XENUM GAS LEAK 400 мл (4311400)

XENUM GAS LEAK аерозоль для визначення місць витоку газу – це професійний продукт для всіх типів газу, систем опалення та стисненого повітря. Допоможе легко і швидко знайти витоки на гальмівних елементах та трубопроводах, клапанах, фітингах, паяних та зварних з’єднаннях, гвинтових з’єднаннях тощо.

GAS LEAK SPRAY XENUM

Властивості продукту GAS LEAK:

• Показує навіть найменші витоки.
• Може також використовуватися в газових системах.

 

Області застосування GAS LEAK:

GAS LEAK – Спрей для виявлення витоків. Розпилюйте на системи, що працюють під тиском, на відстані від 30 до 50 см, а потім піддайте тиску в газові або повітряні трубопроводи. Огляньте всі з’єднання, включаючи паяні з’єднання та шви. Будь-які витоки позначаються утворенням пінопластових бульбашок.

Інструкція з використання GAS LEAK:

Завжди тримайте розпилювач вертикально, ніколи не розпилюйте горизонтально або під ще більшим кутом. Температурний діапазон застосування: від 0 до 50 ° C. При використанні в поєднанні з пластиковими або мідними трубами після використання продукту слід очистити їх водою.

Доступні об’єми (Упаковка):

400 мл | 12 х 400 мл | ref. 4311400

 

 


Оксид церію в NEXGEN ™

XENUM розробив особливу технологію для дизельних присадок під назвою NEXGEN™ . Паливні присадки із технологією NEXGEN ™ створені на основі наночастинок оксиду церію, відомого каталізатора окислення, який покращує горіння в дизельних двигунах.

Частинки оксиду церію в NEXGEN ™ мають розмір 10 нм, тому вони мають велику площу поверхні, що робить їх надзвичайно ефективним каталізатором; навіть дуже низькі концентрації NEXGEN ™ забезпечують максимальну потужність і продуктивність окислення.

ПЕРЕВАГИ NEXGEN™

Каталітичний ефект присадок NEXGEN ™ забезпечує неймовірні переваги у сучасних дизельних двигунах; він сприяє кращому, ефективнішому згорянню палива. Навіть частки сажі (залишки палива) окислюються і перетворюються на додаткову енергію. Таке покращене згорання забезпечує також зниження шкідливих викидів:

  • Вуглекислий газ (CO2): Безпосередньо зв’язаний із споживанням палива. Кожен 1 кг палива, що зберігається, зменшує викиди CO2 приблизно на 3 кг
  • Залишки : Спостерігається зниження до 18%
  • Вуглеводні(HC): Спостерігається зниження до 13%
  • Окис вуглецю (CO): Спостерігається зниження до 6%

NEXGEN™ зменшує і розчиняє наявні відкладення вуглецю. Запобігає майбутньому накопиченню додаткових вуглецевих відкладень, насамперед у тому місці, де вони збираються: на фільтрі твердих часток (сажовому фільтрі), а також у циліндрахпоршнях і турбіні.

 

 


 

Професійні очисники для автомобіля від XENUM

 

XENUM пропонує велику кількість різноманітних засобів для догляду та очистки автомобіля, особливо елементів двигуна. Ви зможете знайти і підібрати продукти такі як:

– Засоби для очищення сажового фільтра у дизельних двигунах. Продукти бувають у вигляді рідин і спреїв. Дана хімія є вкрай ефективною і простою у використанні, і призначена для якісної очистки ДПФ .Ви все зможете зробити своїми руками. Немає нічого складного!

– Високоефективні очисники впускного колектора від нагару і очисники впускних клапанів які не потребують розбирання. Представлені засоби спеціально як для дизельного двигуна, так і для бензинового. Ідеально підходять для чищення заслонок.

– Універсальні очисники, знежирювачі, а також миючі засоби фірми Xenum для автомобіля, очисники гальмівної системи, професійне мило для рук, піна для очищення хромованих деталей, зовнішній пінний очисник для двигуна і знежирювач для харчової промисловості

– Пінні очисники кондиціонера і аерозольні засоби для чищення системи кондиціонера і вентиляції автомобіля. Дуже прості у використанні, і не вимагають спеціальної інструкції. Мають антибактеріальну та протигрибковий ефекти. Усувають неприємний запах.

 

Купити професійні універсальні очисники XENUM можна онлайн гуртом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUMв Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці …)

Знайти дистриб’ютора у регіоні

Стати партнером

 

==

ОЛИВИ, ПРИСАДКИ І ЗАСОБИ ДЛЯ СТО XENUM – ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ

Додаткова інформація

Вага 0.4 кг
Розміри 10 × 10 × 20 см
Упаковка

Тип товару

, , , , , ,

Властивості

, ,

Призначення

, ,

Консистенція

, ,

Бренд

Країна виробництва

Гарантія

Документація

TDS

MSDS

Share your thoughts!

What others are saying

Покищо, немає відгуків, будь-те першим!

×

Увійти

Реєстрація

На вашу електронну пошту буде надіслано посилання для встановлення пароля.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

Також купують